gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Şifre

Konu, 'Ş-T' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İyi haber, müjde ve aynı zamanda kişinin işine çok yarayacak bilgidir.Rüyada sifreli bir kagit çözmege çalistiginizi veya sifreli bir çanta veya çekmeceyi açmaya çalistiginizi veya sifreli bir kilitle ugrastiginizi görmek, bazi islerinizi yapabilmek için bir formül aradiginiza, eger sifreyi çözüp açarsaniz o formülün basarili olup islerinizin yoluna girecegine, çözmediginiz takdirde bu rüyanin aksiyle tabir olunur.

Şifre konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burçların Şifreleri

Burçların Şifreleri

Burçların Şifreleri Diyelim ki bir arkadaşınızın ilgisini çekmek ve onu motive etmek istiyorsunuz. Bunun için o kişinin burç özelliklerinden gelen şifre kelimeleri aklınızda tutmak ve ona göre hareket etmeniz yeterli. KOÇ Cesarete hayranlık duyarlar. Liderlik, girişimcilik, fazla önyargıda bulunmadan cesurca yapılan hareketlere özlem duyarlar. Romantizm ile naz, ince işlenmiş duygular...
  2. burçların şifreleri

burçların şifreleri

burçlarla ilgili ilginç bilgiler burçlar hakkında ilginç bilgiler Gündelik hayatı ve kişiliği etkilediğine inanılan burçların gizli sırlarını biliyor musunuz? Koc: Şifre: Etkinlik, atılganlık, kendine aşırı güven ve acelecilik. Boga: Şifre : Varlıktan hoşlanma, değişmezlik, pratiklik,karalılık amaca bağlılık. İkizler: Şifre : Konuşkanlık , yatkınlık, zeka Yengeç: Şifre : Koruyucu,...
  3. Şifremi unuttum

Şifremi unuttum

Arkadaşlar , ben üyelerinizden berent şifremi unuttum yardımcı olursanız sevinirim . tşk ederim ...
  4. şifremi unuttum

şifremi unuttum

arkadaşlar şifremi unuttum yardım edermisiniz
  5. Edevlet şifremi unuttum

Edevlet şifremi unuttum

Ya arkadaşlarım ben e devlet şifresini unuttum ve hatırlayamıyorum. Acaba bu şifreyi sorgulayacağım yada öğrenebileceğim bişi bi link yada bi yer var mı ne yapmam gerekiyor tam olarak bunu bulmak için teşekkürler.

Sayfayı Paylaş