gebe
  1. gizemlisu

gizemlisu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Şifreli hayaller / Güngör Mengi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında gizemlisu tarafından paylaşıldı.

Şifreli hayaller[​IMG][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Cumhurbaşkanı şifreli konuşmaz. Düşündüğünü ima etmez, açıkça söyler. Abdullah Gül’ün Hakkâri heyetine söylediği o garip sözlerin yalanlanmasını bekledim iki gün.

Ses çıkmadı demek ki doğru...

Sivil toplum temsilcilerini kabulünde Cumhurbaşkanı, Kürt sorununun çözümü konusunda şunu söylüyor:

“Burada söyleyemeyeceğim şeyleri de düşünüyorum. Hatta sizin de bana söylemek isteyip söyleyemediğiniz şeyleri biliyorum ve size katılıyorum..”

Cumhurbaşkanı çözüm konusunda kafaca hazır hale gelmiş ama söyleyemiyor.

Utanma duygusu mu, yoksa korku mu ne önlüyor?

Devletin başındaki adamı korkuları yönetmez. Tek kısıtlamayı ona sorumluluk duygusu koyar.

Abdullah Gül kötü bir örnek sergiliyor.

Önce muhataplarının niyetini okuyor, o kadarla kalmayıp ifade edilmemiş niyetleri Cumhurbaşkanı olarak paylaştığını belirtiyor.

Cumhurbaşkanı ile Hakkâri heyeti arasında varılmış bu sessiz mutabakat acaba neleri kapsıyor?

Gül acemi bir siyasetçi değil. Böyle şifreli konuşmaların, devletin terörle mücadelede yorgunluk emareleri göstermeye başladığı yorumlarına sebep olacağını bilmesi gerekir.

Zaten bölücü terörde, Başbakan Erdoğan’ın önce ölçüsüz ümitler verip sonra bilinen devlet politikalarının çizgisine dönmesi yüzünden tırmanış olmuştur. Ona şimdi bir de Cumhurbaşkanı’nın uyandırdığı şifreli hayallerin bedelleri eklenmesin.

Cumhurbaşkanı asla “Lütfen ağzınızdaki baklayı çıkarın” uyarısına muhatap durumuna düşmemelidir.

Şu andaki durumu maalesef o!

Akman’a biçilen son misyon

TV’lerin reyting ölçümlerini RTÜK’ün denetimine geçirme niyeti neyin nesi?

Para ve güç neredeyse AKP’yi yöneten ihtiras mutlaka orayı keşfediyor ve zaptetmeye çalışıyor.

TV reytinglerini ölçen düzeni değiştirme hevesinin birinci nedeni, dinci TV’lerin daha çok izlendiği yalanını belgeleyecek bir kurul oluşturmaktır.

Yayıncılar, reklamverenler ve reklamcılar, yapılmak istenen şeyin politik gücün ticarete müdahalesi olacağını bir itiraz sesi olarak kamuoyuna duyurdular ama ne fayda?

Kadrolaşmada ve devlet kaynaklarını yandaşlarına yağma ettirmekte yasa ve ahlâk duvarını çoktan aşmış olan iktidarı bu kadarlık bir itiraz durdurmayacaktır.

Deniz Feneri ve benzeri sömürü organizasyonlarından gelen ve gelecek paralar ihtiraslarını tatmine yetmiyor artık. İşi büyütmenin zamanı gelmiştir!

Zahid Akman’ın Almanya’daki mahkeme kararına rağmen hâlâ niçin tutulduğuna ilişkin soru galiba cevabını buluyor.

Akman nasıl olsa Deniz Feneri lekesi ile RTÜK’ün başında oturamaz. Gitmeden önce bu suçu da ona işletecekler.

Ama şöyle bir sakınca da doğacak:

AKP’nin laiklik karşıtı eylemlerin odağı olma sabıkası, yeni bir gerekçe ile katmerlenecek!

http://haber.gazetevatan.com/haberdetay.asp?Newsid=210068
    [/FONT]

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Şifreli hayaller / Güngör Mengi
    teşşekürle rpaylaşım içinnn

Şifreli hayaller / Güngör Mengi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayallerim

hayallerim

bunlar benim hayallerim ve tek dileğim hayal olrak kalmasınlar 1.cennetegitmek ahirette ve yeryüzünde iyikul olma 2.sevdiklermin annemin babamın eşimin evledımın tüm sevdiklerimin hiç birinin acısını yaşamamak 3.birevim olsun isterim kendi zevkime göre 4.zengin olmak isterim bide amakendim için değil kimsesizlere yetimlere yardımetmek için görüyorum yetimleri ama yardım edemiyom içim acıyo
  2. Sezgi Mengi (Yiğit) Biyografi

Sezgi Mengi (Yiğit) Biyografi

yiğit bulut biyografi güngör mengi biyografi canım ailem yiğit bulut özgeçmiş birce akalay Nişantaşı Işık Lisesi ve Pera Güzel Sanatlar Lisesinden sonra Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Bölümü'ne devam etti. Mengi'nin ilk tiyatro deneyimi Işık Lisesi Tiyatro koluna girmesiyle başladı. Daha sonra Pera Güzel Sanatlar Lisesine Geçti ve mezun olduktan sonra Şahika...
  3. hayallerimiz

hayallerimiz

Hepimizin hayalleri vardı çocukken. Lisede, üniversitede ne hayaller kuruyorduk hayata dair. Kariyere dair, aşka ve evlilğe dair nasıl hayaller kuruyorduk. Neler düşünüyorduk. Şimdi düşünüyorum da hayallerimiz mi çok uçukmuş, yoksa biz mi yanlış yerde yaşıyormuşuz. Hayallerimizin sınırı olmaz derlerdi. Yalan. Hayallerimizin de sınırları olmalıymış. Sınırsız hayaller hayal kırıklığından başka...
  4. Hayaller

Hayaller

****’da yaşayan üç çocuklu bir ailenin en büyük kızıydı. Her çocuk gibi onunda hayalleri, sevinçleri vardı. Çoğu çocuk gibi hayat ona da madalyonun mutlu tarafını göstermeden yaşamasını istiyordu. Yaşadığı yerde onunda “töre” denilen sadece bazı insanların doğru olduğunu düşündüğü aptal bir düşünce vardı. Okula gitmeye başlayacaktı yakında okuyup doktor olmak istiyordu. Babası; Berfinin ona en...
  5. Sezgi Mengi kimdir

Sezgi Mengi kimdir

sezgi mengi kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, Tiyatro ve sinema oyuncusu olan Sezgi Mengi hakkında merak ettiğiniz her şey bu yazımızda yer almaktadır Melek'ler! Sezgi Mengi ( 1985 ) Türk sinema ve tiyatro oyuncusu. Sezgi Mengi, 1985 yılında İstanbul'da doğdu. Nişantaşı Işık Lisesi ve Pera Güzel Sanatlar Lisesinden sonra Bilgi Üniversitesi Sahne ve...

Sayfayı Paylaş