gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Şifreniz Nasıl Çalınır? Çaldırmamak İçin Nelere Dikkat Etmek Gereklidir?

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

MSN alırken hotmailden almamaya çalışın adresinizi. Hotmail olmayan diğer mail ile kayıt olun. Bu yeterli olacaktır şifrenizi geri alabilmek için. Neden derseniz mail şifreniz ile msn şifrenizi farklı atıyabiliyorsunuz. Msn şifreniz çalınsa bile mail elinizde olacağı için şifrenizi geri isteyebilirsiniz. Yukarda belirttiğim yöntemler ile güvenli bir şekilde hareket edebilirsiniz. Dikkat güvenliğin temelidir, bu yüzden her yeni yönteme karşı dikkatli olun. Teknoloji ile yeni yöntemler muhakkak gelişecektir. Teknolojiye ve yeniliklere ayak uydurmakta her zaman fayda olacağını düşünüyorum.

Bu anlattıklarım size %100 güvenlik sağlamaz ama siz kendinize maksimum güvenlik sağlıyabilirsiniz.

Şifreniz Nasıl Çalınır? Çaldırmamak İçin Nelere Dikkat Etmek Gereklidir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güneşlenirken Nelere Dikkat Etmek Gerek

Güneşlenirken Nelere Dikkat Etmek Gerek

Son yıllarda ozon tabakasındaki delik nedeniyle daha zararlı güneş ışınlarının süzülmeden yeryüzüne geçtiği bilinmektedir. Bir yandan bronz bir tene kavuşmak isterken bir yandan da güneşin zararlı ışınlarından cildinizi korumanız gerekiyor. Bronz bir tenle daha hoş ve çekici görünmek isterken eğer sağlıklı bir bronzlaşma sağlanmazsa sonuç kısa vadede çok çirkin soyulmalar, uzun vadede ise...
  2. Boyalı Saç bakımı nedir nasıl yapılır neye dikkat etmek gerekir

Boyalı Saç bakımı nedir nasıl yapılır neye dikkat etmek gerekir

Boyalı Saçların Bakımı temiz saça boya yapılırmı kınalı saça boya yapılır mı boyalı yıpranmış saçlara bakım boyalı ve yıpranmış saçlara bakım kınalı yapılırmı Hayatının bir döneminde saçını boyamayan hemen hemen yok gibi... Oysa iş sadece boya yapmakla kalmıyor, sonrasında boyalı saça gerekli özeni göstermek gerekiyor. İşte boyalı saçların bakımıyla ilgili başlıca soruların yanıtları......
  3. Konu nasıl açılır ? Nelere dikkat etmek gerekir ?

Konu nasıl açılır ? Nelere dikkat etmek gerekir ?

Değerli Melekler Mekanı Editörleri Şimdi sizlere konu nasıl açılır olayını çok basit şekilde video olarak anlatmaya çalışacağım. Bu konuyla alakalı tüm sorularınızı ve sorunlarınızı yine bu başlık altından açılmış konunun altına yazabilirsiniz. http://www.youtube.com/watch?v=yYDLNyqZVSo
  4. emzirirken nelere dikkat edilmesi gereklidir

emzirirken nelere dikkat edilmesi gereklidir

Emzirme teknikleri Emzirmenin faydaları merhaba kızlar herseyı arastırdıgımız bu donemde bu bilgilerin çok faydalı olucagına inanıyorum Emzirirken dikkat edilmesi gerekenler • Emziren kadının süt verdiği sürece her gün 500-600 kalorilik ek enerji alması gerekir. • Günlük en az iki litre sıvı ve protein gereksinimini karşılamak için et, tavuk, balık ya da kuru baklagillere her öğün yer...
  5. KPSS için gerekli olan aday şifremi kaybettim yardım

KPSS için gerekli olan aday şifremi kaybettim yardım

KPSS girişte gerekli olan aday şifremi kaybettim ne yapacağım şimdi ? Nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardım edin..:S

Sayfayı Paylaş