gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Şifresiz bağkur borç sorgulama öğrenme ve ödeme işlemleri

Konu, 'Ssk Sorgulama' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Şifresiz bağkur borç sorgulama, şifresiz bağkur borcu öğrenme, şifresiz bağkur borç dökümü tc kimlik no ile Şimdi sizlere Şifresiz olarak tc kimlik numaraları kullanılarak nasıl geçmiş dönem bağkur borcu sorgulanabilir onları sizlere anlatacağım. Hemen dip not olarak söyleyeyim sizlere, aşağıdan linkini verdiğim site ve sistem haricindeki hiç bir siteye lütfen kişisel bilgilerinizi ve kimlik bilgilerinizi girmeyiniz. Bilişim suçlarının arttığı bu günlerde biz, tcsifresizsorgulama.com olarak sizleri uyarıyoruz.

Şimdi öncelikle BURAYI TIKLAYARAK sisteme giriş yapınız ( sistem girişi sizden bilgi istemiyor )

Sayfaya girdikten sonra aşağıdaki resimden görüldüğü üzere sizler SGK BORÇ SORGULAMA linkine tıklıyorsunuz ve açılan sekmeden borç sorgu türüne ise BAĞKUR BORÇ SORGULAMA işlemini seçiyorsunuz.

Buraya kişisel bilgilerinizi de yazdıktan hemen sonra güvenlik kodunu yazıp borç sorgula diyorsunuz. Ben kendimde test ettim ama bağkur kaydım olmadığı için kayıt bulunamadı. Kaydı olanlar için bağkur geçmiş dönem ve cari dönem borçları sorgulanabilir ve bu sistem üzerinden de ödenebilir.

Kaynak

Şifresiz bağkur borç sorgulama öğrenme ve ödeme işlemleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bağkur borç durumu sorgulama sayfası

Bağkur borç durumu sorgulama sayfası

bağkur borç durumu sorgulama bagkur borç durumu bağkur sayfası sorgulama Uzun zamandır bağ kur borcunuzu yatırmıyor musunuz ? Peki acaba toplam borcunuz ne oldu bunu aşağıdaki linkten sorgulayabilirsiniz. Bağkur Borcunuzu sorgulamak için BURAYI TIKLAYINIZ.
  2. Bağkur borç sorgulama sayfası

Bağkur borç sorgulama sayfası

bağkur gün toplamı bagkur gün toplamı bağkur borç sorgulama bakurborc bakurborc sorgulama Buradan bağ kura ait olan toplam borçlarınızı sorgulayabilirsiniz arkadaşlarım. İlgili yerleri doldurun ve sorgulatın BURAYI TIKLAYIN
  3. Turkcell fatura sorgulama ve ödeme

Turkcell fatura sorgulama ve ödeme

Turkcell fatura kontrol Turkcell fatura ödeme Turkcell fatura öğrenme Şayet hattınız Turkcell ise ve faturanızı sorgulamak istiyorsanız, yapmanız gerekenleri bu yazımızda bulabilirsiniz Melek'ler. İşte size Turkcell fatura öğrenmenmiz için yapacaklarınız; Türkcell Fatura ve borcunuzu öğrenmek için BURAYA tıklayınız.
  4. bağkur borç sorgulama tc kimlik no ile

bağkur borç sorgulama tc kimlik no ile

Bağ-Kur borç sorgulama Bağ-Kur online borç sorgulama Bağkur Genel Müdürlüğü'nün resmi internet sitesindeki "Bağkur Borç Sorgulama" ekranı yoluyla, online olarak Bağkur Borç Sorgulaması yapabilirsiniz. TC Kimlik No ile Bağkur borç sorgulama
  5. Şifresiz ssk borç sorgulama

Şifresiz ssk borç sorgulama

Şifresiz olarak ssk borç sorgulama işlemleri hakkında bilgiler Şifresiz olarak işverenler sigorta borçlarını online devlet sistemleri üzerinden sorgulayabiliyor, cari dönemdeki borçlarını yatırabiliyor. Tüm işlemleri de e devlet sistemi üzerinden yapıyorsunuz. Lütfen sağda soldaki sitelere itibar etmeyiniz ben şimdi sizlere resmi devlet sitesinden bu işlemlerin nasıl yapılacağını anlatıyorum...

Sayfayı Paylaş