Şifresiz bağkur borç sorgulama öğrenme ve ödeme işlemleri

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Şifresiz bağkur borç sorgulama öğrenme ve ödeme işlemleri
Şifresiz bağkur borç sorgulama, şifresiz bağkur borcu öğrenme, şifresiz bağkur borç dökümü tc kimlik no ile

Şimdi sizlere Şifresiz olarak tc kimlik numaraları kullanılarak nasıl geçmiş dönem bağkur borcu sorgulanabilir onları sizlere anlatacağım. Hemen dip not olarak söyleyeyim sizlere, aşağıdan linkini verdiğim site ve sistem haricindeki hiç bir siteye lütfen kişisel bilgilerinizi ve kimlik bilgilerinizi girmeyiniz. Bilişim suçlarının arttığı bu günlerde biz, tcsifresizsorgulama.com olarak sizleri uyarıyoruz.

Şimdi öncelikle BURAYI TIKLAYARAK sisteme giriş yapınız ( sistem girişi sizden bilgi istemiyor )

Sayfaya girdikten sonra aşağıdaki resimden görüldüğü üzere sizler SGK BORÇ SORGULAMA linkine tıklıyorsunuz ve açılan sekmeden borç sorgu türüne ise BAĞKUR BORÇ SORGULAMA işlemini seçiyorsunuz.

bagkur-borc-sorgulama-600x245.jpg

Buraya kişisel bilgilerinizi de yazdıktan hemen sonra güvenlik kodunu yazıp borç sorgula diyorsunuz. Ben kendimde test ettim ama bağkur kaydım olmadığı için kayıt bulunamadı. Kaydı olanlar için bağkur geçmiş dönem ve cari dönem borçları sorgulanabilir ve bu sistem üzerinden de ödenebilir.

Kaynak

Geri