gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sigara Fiyatlarında İndirim Yapıldı! İşte İndirimli Sigara Fiyatları 20 Mayıs 2014

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sigara fiyatları 20 mayıs 2014, sigara fiyatlarında indirim, yeni sigara fiyatları
    Sevgili melekler, sağlığa son derece zararlı olan sigara alışkanlığınızdan bir an önce kurtulmanız en büyük temennimizdir. Bununla birlikte sigara tiryakilerinin merakla okuyacağı bir haberimiz var. Bugüm itibarıyla bazı sigara markalarında indirime gidildi. İşte indirime giren sigara markaları ve fiyatları...

sigara.jpg

Camel – 6.50 TL
    Parliament – 7.00 TL
    Marlboro – 7.50 TL

Sigara Fiyatlarında İndirim Yapıldı! İşte İndirimli Sigara Fiyatları 20 Mayıs 2014 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Motorin Fiyatlarında İndirim Yapıldı

Motorin Fiyatlarında İndirim Yapıldı

Motorinin perakende satış fiyatında litrede 5 YKr, fuel oil 4 ile fuel oil 6'nın perakende fiyatında ise litrede 4-6 YKr indirim yapıldı. Yeni ayarlamayla, motorinin litre fiyatını Ankara'da Opet ve Shell 3,03 YTL'den 2,98 YTL'ye, BP, 3,02 YTL'den 2,97 YTL'ye, Petrol Ofisi ise 3,01 YTL'den 2,96 YTL'ye düşürdü. İstanbul-Avrupa yakasında motorinin litre fiyatı Opet ve Shell'de 2,99 YTL'den...
  2. Elektrik fiyatlarında indirim

Elektrik fiyatlarında indirim

Elektrik fiyatları konutta yüzde 1.58, sanayide 1.66 indirildi. Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK), elektrik fiyatlarını, abone gruplarına göre yüzde 1,5 ile yüzde 1,89 arasında değişen oranlarda ucuzlattı. EPDK Başkanı Hasan Köktaş, Kurulun dün yapılan toplantısında, 20 elektrik dağıtım şirketinin yeni perakende elektrik satış tarifelerinin görüşülerek karara bağlandığını ve bu...
  3. Müjde Benzin Fiyatlarında İndirim Yapıldı !

Müjde Benzin Fiyatlarında İndirim Yapıldı !

benzinde indirim benzinde indirim 2012 Araba kullanmayı seven meleklerimize müjde ! Benzinde bugün itibarıyla indirim yapıldı. :) Toplamda 42 krs ucuzlayan benzinde indirim haberi detayları şöyle.. Ham petrol fiyatlarındaki gerileme pompaya da yansıdı. Buna göre 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı 4 lira 27 kuruşa, 97 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı da 4 lira 33 kuruşa indi....
  4. 2013 yılı sigara fiyatlarını yazarmısınız

2013 yılı sigara fiyatlarını yazarmısınız

Zıkkımı içmeye devam ediyorum.Bir türlü bırakamıyorum.Bazen kendimden nefret ediyorum ama elimde değil işte. Benim utanarak sormak istediğim bu yıl sigara fiyatları yeni zamlarla nasıl oldu. Artık daha uygunu varsa onu içeyim bari :(
  5. 2014 Turfanda Erik Çıktı! İşte Fiyatı!

2014 Turfanda Erik Çıktı! İşte Fiyatı!

turfanda erik, erik kaç para, turfanda erik kilosu kaça Sevgili melekler, turfanda erik piyasaya çıktı. Örtü altında üretilen mevsimin ilk eriğinin hasatı yapıldı ve yaklaşık 300 kilo erik, kilosu 100 liradan İstanbul, Ankara ve İzmir'e gönderildi. İşte turfanda erik haberinin detayları... Silifke ilçesine bağlı Keben köyünde 21 yıldır çiftçilik yapan Zeynel Topçu'ya ait 1 dönümlük...

Sayfayı Paylaş