gebe
  1. japonum

japonum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sigara hayatımıza öyle bir girmişki

Konu, 'Komik Resimler' kısmında japonum tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sigara hayatımıza öyle bir girmişki
    tiksindim yemin ederimmm

Sigara hayatımıza öyle bir girmişki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sigara paketinin üstüne öyle bir yazi yazinki icenler vazgecsin..

sigara paketinin üstüne öyle bir yazi yazinki icenler vazgecsin..

yaa siz olsaydınız ne yazardınız içenleri vazgeçirmek için???
  2. öyle bir hayat yaşadım ki

öyle bir hayat yaşadım ki

ÖYLE BİR HAYAT YAŞADIM Kİ Cenneti de gördüm,cehennemi de Öyle bir aşk yaşadım ki Tutkuyu da gördüm, pes etmeyi de. Bazıları seyrederken hayatı en önden, Kendime bir sahne buldum oynadım Öyle bir rol vermişler ki, Okudum okudum anlamadım. Kendi kendime konuştum bazen evimde, Hem kızdım hem güldüm halime, Sonra dedim ki “söz ver kendine” Denizleri seviyorsan,dalgaları da seveceksin Sevilmek...
  3. Elimde bir sigara

Elimde bir sigara

elimde bir sigara elimde sigara sözleri bir sözleri mesajları sigaralı sözler Elimde bir sigara; her ne kadar sigara sağlığa zararlı desekte bazen efkarlandırıyor insanı ve güzel dörtlükler çıkıyor ortaya Elimde Bir Sigara Elimde bir sigara Bir o yanar bir de ben Düşmüşüm dört duvara Bir o susar bir de ben Aylar var görmeyeli Değmez elime eli Uzakta bir sevgili Bir o ağlar bir de ben...
  4. Hayat Öyle bir hayat yaşadım ki,

Hayat Öyle bir hayat yaşadım ki,

Hayat... BELKİ BAZILARINIZ BU ŞİİR DUYMUŞTUR NEDENİ BİLMEDİĞİM BİR ŞEKİLDE BU ŞİİRİ BENLİĞİMLE KAVUŞTURUYORUM...UMARIM BEGENİRSİNİZ CİCİŞLER :)) Öyle bir hayat yaşadım ki, Cenneti de gördüm,cehennemi de.. Öyle bir aşk yaşadım ki, Tutkuyu da gördüm pes etmeyi de.. Bazıları seyrederken hayatı en önden, Kendime bir sahne buldum oynadım.. Öyle bir rol vermişler ki, Okudum okudum...

Sayfayı Paylaş