gebe
  1. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

Sigara iç için çürüsün!

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında Dişeps tarafından paylaşıldı.

SİGARA İÇİYORSANIZ SOL TARAFTAKİ İÇMİYORSANIZ SAĞ TARAFTAKİ CİĞER SİZİN SEÇ BEĞEN AL[​IMG]ABD'nin Minnesota eyaletinde yapılan ve sonuçları İngiltere'de yayımlanan Cancer adlı tıp dergisinde açıklanan bir araştırma, akciğer filminin sonuçlarını gören sigara tiryakilerinin hiçbir destekleyici uygulamaya gerek duyulmadan sigarayı bırakabildiklerini ortaya koydu. Araştırmaya göre akciğerde röntgen filmiyle yapılan kanser taraması sırasında, film sonuçları kendilerine gösterilen 901 hastadan, 14'ünün hiçbir etkiye ve desteğe gerek kalmadan bir yıl içinde sigarayı bıraktığı belirtiliyor. Bu oran, normal koşullarda sigarayı bırakma oranının tam iki katı.

2. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

ben içmiyorum artık bir aydır sigara kullanmıyorumm ohh be rahatım artık

Sigara iç için çürüsün! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sigara içenler için cilt maskesi

Sigara içenler için cilt maskesi

sigara içenler için yüz maskesi sigara içenler için maske icenler icin cilt maskesi Sigara zaten yeterince çürütüyor bedeninizi kesinlikle bırakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.Bu maskede sigaralı ortamda bulunan yada malesef sigara kullanan melekler için olsun. Sigara cildimizin kara sarı bir görünüm almasına neden olur. Bunu engellemek için; Yatmadan önce 1 armutun suyunu sıkıp...
  2. Sigara, bebekler için açık havada da zararlı!

Sigara, bebekler için açık havada da zararlı!

Sigara, bebek sağlığı ve sigara, sigaranın zararları, bebek sağlığına etkisi hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Sigara hem kullanan kişiler için kendilerine hemde bebek ve çocuklarına zararlıdır hanımlar. Sigara kullananlar dışarıda içip geleyim birşey olmaz demeyin nerde içerseniz için bebeğinize çok zararlı. Almanya’da yapılan bir araştırma, anne ve babaların balkonda ya da...
  3. Sigara içenler için cilt bakımı

Sigara içenler için cilt bakımı

sigara kullananlara cilt bakımı,sigara içenlere cilt bakımı,sigara içenler nasıl cilt bakımı uygulamalı,sigara içenlere cilt bakımı tavsiyeleri Sigara cildimizin kara sarı bir görünüm almasına neden olur. Bunu engellemek için;Sigara İçenler İçin Cilt Bakım Önerileri Yatmadan önce 1 armutun suyunu sıkıp yüzünüze iyice yedirin. Bu cildinizin normal cilt rengini almasına yardımcı olur....

Sayfayı Paylaş