gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Sigara içen baksın!!!!!

Konu, 'Karikatürler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Yorumsuz!!!! [​IMG]

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    yazık gı bide içerlerse vah zavallının halişne şaka bi yana bu meretten kurtulmak çok zor kurtulamayanlardandım allahıma şükür 4 sene oldu rabbim herkeze nasip etsin ....yakın zamanda sana rep verdiydim olmi şimdi idare edecen artık .........

Sigara içen baksın!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sigara içenin Akciğeri:(

Sigara içenin Akciğeri:(

sigara içenlerin akciğeri sigara içenlerin ciğerleri içenin akciğeri akciğerleri içen akciğer SİGARA İÇİYORSANIZ SOL TARAFTAKİ İÇMİYORSANIZ SAĞ TARAFTAKİ CİĞER SİZİN SEÇ BEĞEN AL. [/URL] ABD'nin Minnesota eyaletinde yapılan ve sonuçları İngiltere'de yayımlanan Cancer adlı tıp dergisinde açıklanan bir araştırma, akciğer filminin sonuçlarını gören sigara tiryakilerinin hiçbir destekleyici...
  2. Sigara İçen Birinin Portresi

Sigara İçen Birinin Portresi

sigara içmek sigara
  3. Sigara içene ameliyat yok!

Sigara içene ameliyat yok!

Sigara içene ameliyat yok! İngiltere'de Milli Sağlık Sistemi (NHS) tarafından başlatılan uygulama gereği, operasyondan en az 4 hafta önce sigarayı bırakmayan hastaların ameliyatları ertelenecek. Doktorlar durumun takipçisi olacak ve hastanın gerçekten sigarayı bırakıp bırakmadığının tespit edilebilmesi için kan tahlili yaptırılacak. Sağlık Bakanı Patricia Hewitt'in sigara içen...
  4. Sigara içen kadının cilt bakımı

Sigara içen kadının cilt bakımı

Sigara içen kadınların genelde yüzleri lekelidir. Renksizdir. Sigaradan vazgeçemiyor hem de cildinizin güzel olmasını istiyorsanız; Yatmadan evvel 1 orta boy büyüklükte armudun suyunu sıkıp yüzünüze uygulayın. Bu uygulama cildinizi normal düzey sağlığa getirecek ve en güzel bakımı hemde doğal bakımı yapmış olacaksınız.

Sayfayı Paylaş