gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Sigara icerken babaya yaklanan cocuklar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

14-15 yaşlarında sigara içmeye başlayanlar , sigara içerken babaya yakalanma korkusunu iyi bilirler.odada gizli gizli içilen sigaralar yüzünden oda duman altı olmuştur ve her an baba gelebilir. işte bununla ilgili , yakalanan çocuk ve babası arasında geçen hayali diyaloglar ortalık duman altı ve baba birden odaya giriverir ;

baba: sen sigara mı içiyon len !?
    cocuk: ne sigarası , para verdiğin mi var. gasteye çay sardım içiyom

baba: sigaramı içiyon len !?
    cocuk: yok baba , yapay atmosfer bu, hoca ödev verdi , o bakimdan yani
    baba: ha ok ozaman

cocuk: hee canın mı çekti , içeceksen bak paket orda
    baba: hönk!

cocuk: sen sigara mı içiyon len !?
    baba: hönk !
    cocuk: pardon baba replikleri karıştırdım

cocuk: ordan bakınca neye benziyoo

cocuk: yok baba korku filmi çeviriyom , sigara dumanı da efekt şeyyettirsin diye yani
    baba: oldu !

cocuk: öfff be sigarasız bir toplum için el ele ayakları mı yine
    baba: hönk !

cocuk: heee , hatta halka bile cikarabiliyom

baba: sigara mı içiyon len sen !?
    cocuk: ne demiş ünlü düşünür müslüm gürses : " biz babadan böyle gördük "

cocuk: aslında "sigara içmek" deyimi yanlış baba, sigara su mu ki içilsin , sigara tüttürülür. bunu irdelemek lazim , değil mi babaaa
    baba: bittiyse dayak faslına geçelim diyordum

cocuk: yaaf evet de kaçağını vermiş ******izler

2. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: Sigara icerken babaya yaklanan cocuklar
    cocuk: aslında "sigara içmek" deyimi yanlış baba, sigara su mu ki içilsin , sigara tüttürülür. bunu irdelemek lazim , değil mi babaaa

:hhh::hhh:

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Sigara icerken babaya yaklanan cocuklar

cocuk: ordan bakınca neye benziyoo

bunlara koptum :hhh: :hhh:

Sigara icerken babaya yaklanan cocuklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sigara

Sigara

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Babaya yakalanan cocuk

Babaya yakalanan cocuk

yakalanan çocuk ve babası arasında geçen hayali diyaloglar ortalık duman altı ve baba birden odaya giriverir ; baba: sen sigara mı içiyon len !? cocuk: ne sigarası , para verdiğin mi var. gasteye çay sardım içiyom baba: sigaramı içiyon len !? cocuk: yok baba , yapay Atmosfer bu, hoca ödev verdi , o bakimdan yani baba: ha ok ozaman baba: sen sigara mı içiyon len !? cocuk: hee canın mı çekti...
  3. Sigara İçen Çocuk Babasına Yakalanırsa

Sigara İçen Çocuk Babasına Yakalanırsa

baba:: sen sigara mı içiyon len ..? cocuk:: ne sigarası , para verdiğin mi var. gasteye çay sardım içiyom baba:: sigaramı içiyon len ..? cocuk:: yok baba: , yapay atmosfer bu, hoca ödev verdi , o bakimdan yani baba:: ha ok ozaman baba:: sen sigara mı içiyon len ..? cocuk:: hee canın mı çekti , içeceksen bak paket orda baba:: hönk.. cocuk:: sen sigara mı içiyon len ..? baba:: hönk...
  4. cocuklarınız ....

cocuklarınız ....

Çocuklarınız sizin çocuklarınız değil, Onlar kendi yolunu izleyen Hayat'ın oğulları ve kızları. Sizin aracılığınızla geldiler ama sizden gelmediler Ve sizinle birlikte olsalar da sizin değiller. Onlara sevginizi verebilirsiniz, düşüncelerinizi değil. Çünkü onların da kendi düşünceleri vardır. Bedenlerini tutabilirsiniz, ...ruhlarını değil. Çünkü ruhlar yarındadır, Siz ise yarını...
  5. cocuklar

cocuklar

kızım şuan 3 yaşında we ewde ona tuwalet eğitimi weremiyrm tuwaletten korktugunu soyluyor. bide onu egitmek için ne yapmam lazım ne gibi oyuncaklar yada neler alabilirim

Sayfayı Paylaş