gebe
  1. gülenyüz

gülenyüz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sigara içiyorsanız sol taraftaki içmiyorsanız sağ taraftaki ciğer sizin seç beğen al

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında gülenyüz tarafından paylaşıldı.

ciğer filmi sigara
    SİGARA İÇİYORSANIZ SOL TARAFTAKİ İÇMİYORSANIZ SAĞ TARAFTAKİ CİĞER SİZİN SEÇ BEĞEN AL [​IMG]
    ABD’nin Minnesota eyaletinde yapılan ve sonuçları İngiltere'de yayımlanan Cancer adlı tıp dergisinde açıklanan bir araştırma, akciğer filminin sonuçlarını gören sigara tiryakilerinin hiçbir destekleyici uygulamaya gerek duyulmadan sigarayı bırakabildiklerini ortaya koydu. Araştırmaya göre akciğerde röntgen filmiyle yapılan kanser taraması sırasında, film sonuçları kendilerine gösterilen 901 hastadan, 14'ünün hiçbir etkiye ve desteğe gerek kalmadan bir yıl içinde sigarayı bıraktığı belirtiliyor. Bu oran, normal koşullarda sigarayı bırakma oranının tam iki katı.

Sigara içiyorsanız sol taraftaki içmiyorsanız sağ taraftaki ciğer sizin seç beğen al konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sağ tarafa yatma sünneti ve hikmeti...

Sağ tarafa yatma sünneti ve hikmeti...

sağ tarafa yatmak sol tarafa yatmak hamilelikte hangi yatılmalı gebelikte nasıl yatılmalı hamilelikte nasıl Bir tarafa yatarak uyuma durumunda, yatılan yöne bağlı olarak burun deliklerimizin birisinin tıkanırken, diğerinin açıldığı ve solunumun açık olan burun deliğinden yapıldığı araştırmalarla belirlenmiştir. Sağ tarafa yatılması durumunda, sağ burun deliği tıkanmakta, sol burun deliği...
  2. Forumda kimler sigara içiyor - içmiyor neden?

Forumda kimler sigara içiyor - içmiyor neden?

FORUMDA KİMLER SİGARA İÇİYOR ? KİMLER İÇMİYOR VE NEDEN ? cevap verin beni kızdırmayın heeeeee :hayal:
  3. Hamilelikte sağ tarafa yatmak riskli

Hamilelikte sağ tarafa yatmak riskli

Yeni Zelandaˊda bir araştırma hamileliğin ileri evrelerinde sağa veya sırtüstü yatmanın ˊölü doğumˊ riskini iki katına çıkardığını tespit etti. Yeni Zelandaˊdaki Auckland Üniversitesiˊnde yapılan bir araştırma, hamileliğin son döneminde sağ tarafına ya da sırt üstü yatan anne adaylarının ölü doğum yapma riskinin iki kat yüksek olduğunu ortaya çıkardı. 450 kadın üzerinde yapılan araştırma, sol...
  4. acaba sandalı sağ tarafa döndermek için küreği nasıl çekmek gerekir

acaba sandalı sağ tarafa döndermek için küreği nasıl çekmek gerekir

selam arkadaşlar enteresan bir şeyi merak ettim acaba sandalı sağ tarafa döndermek için küreği nasıl çekmek gerekir bu konuda sizin bilginiz var mı alalım fikirlerinizi:)
  5. Karının sağ alt tarafındaki ağrı

Karının sağ alt tarafındaki ağrı

Merhaba.Ben Bursa dan misafir üyeyim.Yaklaşık 10 gündür karınmın sağ alt tarafında ağrı oluşuyor, ıkınamıyorum, ıkınırken sancı giriyor ve ayda 2 kez adet oluyorum.En yakın zamanda cevabınızı bekliyorum, lütfen yardımcı olun.

Sayfayı Paylaş