gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Sigara-Kanser

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Bi türlü kurtulamadim su illetten :(

Sigara-Kanser konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sigara:)

sigara:)

Sigaranın Sağlığa Zararları Günümüzde her yıl 3.5-4 milyon insan ve her gün 10.000'nin üzerinde kişi sigaradan hayatını kaybediyor. Eğer gerekli önlemler alınmazsa bu sayının yılda 10 milyonlu rakamlara çıkması olası görünmektedir. Yakın bir zaman içerisinde sigaranın AIDS, tüberküloz, trafik kazası, anne ölümleri, intihar ve cinayetlerin toplamından daha fazla insan öldüreceği...
  2. Sigara

Sigara

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. esi sigara icen bayanlarda kanser riski artiyor

esi sigara icen bayanlarda kanser riski artiyor

Eşi sigara içen bayanlarda kanser riski artıyor Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr. Gülcan Güleç, eşi sigara içen kadınların, kocası sigara tiryakisi olmayan bayanlara göre akciğer kanserine yakalanma riskinin 2-3 kat fazla olduğunu söyledi. İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen "Sigaranın Zararları"...
  4. Sigara Tiryakilerini Kanserden Koruyan Sebzeler

Sigara Tiryakilerini Kanserden Koruyan Sebzeler

Araştırmalara göre sigara içenler sigaranın kanser yapıcı etkisinden sebze yiyerek korunabileceğini belirtiyor. Brokoli ve benzer sebzeler, sigara tiryakilerinin kanserden korunmasına yardımcı oluyor. Bilim adamları sigarayı bırakanlar ve içmeye devam edenlerin özel yararı bulunan bu sebzeleri mutlaka tüketmelerini öneriyor. New York Buffalo'daki Roswell Park Kanser Enstitüsü, kanserden...
  5. Akciğer Kanserinin En Büyük Sebeplerinden Biri Sigara

Akciğer Kanserinin En Büyük Sebeplerinden Biri Sigara

Nerde kötü bir hastalık duysam baş sebebi sigara arkadaşlarım .Başımıza ne geliyorsa bu illetten geliyor. Ben şahsen sigaranın en büyük düşmanlarından biriyim. Ya insan bile bile neden intihar eder. Ya madem hayattan bıktın intihar etmek istiyorursun neden bunu yavaş yavaş acı çeke çeke yapıyorsun mazoşistmisin ya. Neymiş çok dertliyim ondan içiyorum yaa bırakın bu işleri o küçücük illet sizin...

Sayfayı Paylaş