gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

sıgara paketlerıne mutlaka yazılmalı

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

Seni zehirliyoruz, paranla rezil ediyoruz hahayt enayi... İsmet abiii, gel de enayi gör, gel gel! -Dikkat, iflahınızı keser!

- Sigara ömrü kısaltır, arkanda ayı var!

- Bi kere o eli indir!

- N’oLdu, başın göğe mi erdi?

- Baban geliyo Looo!

- Ateşle yaklaşmayın!

- Sigara ömrü makul bir süreye indirger.

- Ben kaç pakettir kime diyorum ‘İçme, zararlı!’ diye, aloo?

- Önce ayak parmaklarını sonra bacakLarını kesecekLer aha aha naniiikkkk...

- Her biri 300 kalori... Ayrıcana acayip selülit falan yapıyor yanee!

- “Koşmaya başla sıpa, geliyorum” Baban...

- Sigara kuşları öldürür... Bir dost

- Zıkkımın kökünü iç e mi?! Annen

- Dikkat! Sigara içersen Ajdar rüyana girer, sırtına yellenir!

- Bu paketteki 20 yanlışı bulunuz...

- Afiyet oLsun size, helvanızı da yeriz nasipse. Un helvası: 1.5 su bardağı un, 2 su bardağı şeker, 1 paket margarin, 2,5 su bardağı su

- Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Bölümü TeL: 0 212 ...

- Bu son uyarıydı... Gideceğin adresini biliyoruz!

sıgara paketlerıne mutlaka yazılmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıgara mı ıcıyon sen

sıgara mı ıcıyon sen

SİGARA İÇERKEN YAKALANAN ÇOCUKLARIN CEVAPLARI yakalanan çocuk ve babası arasında geçen hayali diyaloglar ortalık duman altı ve baba birden odaya giriverir ; baba: sen sigara mı içiyon len !? cocuk: ne sigarası , para verdiğin mi var. gasteye çay sardım içiyom baba: sigaramı içiyon len !? cocuk: yok baba , yapay atmosfer bu, hoca ödev verdi , o bakimdan yani baba: ha ok ozaman baba: sen...
  2. Paket tasları

Paket tasları

Rüyada yerde serilmis paket taslari görmek, bugünlerde size veya evinizdeki kimselerden birisine kisa yolculuk göründügüne; evinizden veya is yerinizden esyalar çikacagina veya evinize esyalari ile bir yolcunun gelecegine delalet eder.
  3. Paket

Paket

İçi dolu paket sırları gizlemeye, dağınıklığı gidermeye, Eşya paketlemek yolculuğa yahut evlenmeye, Paketteki eşyaları çıkarıp yerleştirmek, orada ev bark edinrmeye ve orada yaşamaya delalet eder.Bazı güzelliklerle karşılaşacaksınız. Birine paket yollamak, işinizde ufak zararlara uğrayacağınızı belirtir. Bazı güzelliklerle karşılaşacaksınız. Birine paket yollamak, işinizde ufak zararlara...
  4. Sıgara

Sıgara

Her bir sigara,omrumuzden 14 dakika 1 saniye alir.Bu durumda,bir paket sigara icildiginde omrumuzden 5 saat alir :puf::puf:
  5. Doğum Paketi

Doğum Paketi

Kızlar selam ..... Hastaneleri doğum paketini hizmete açmış sonunda :baby: ilk doğumumu orada gerçekleştirdim çok ilgili bir hastane Ankara çevresindeki gebe arkadaşlar için tavsiye ediyorum. ....hastanesinde 2600 TL Etlik hastanesinde 2900 TL paketi incelemek isteyenler için lnki burada; EDIT BY BEYZA BAŞKA SİTEYE AİT LİNK VERMEYİN TEKRARI HALİNDE BANLANIRSINIZ.

Sayfayı Paylaş