gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Sigara Yüzünden Ölenlerin Diyalogları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

sigara yüzünden ölenler İki Arkadaş

-Ahmet la ben sana demedim mi az içelim şu mereti…
    -Ne la kaç tane içtik altı üstü 3 paket…
    -Al olm şimdi o 3 paket sigaran yüzünden diğer dünyadayız,Gençliğimi çürüttün Ahmettt !
    -Sana bir şey olmaz merak etme…
    -Daha ne olacak olm diğer dünyadayız…
    -Hönk !

Karı Koca

-Ula sersem karı Elli Bin defadır dedim mutfakta sigara içme diye.
    -Ne olmuş sende zamanında az odunlukta sigara içmedin,sigaraların yüzünden odunluk yandı daha yeni bıraktın sigarayı.
    -Bana bak ayşe sana buradan bir uçarım göreceksin odunluğu,salak karı orası odunluk,sen gitmiş mutfakta tüpün yanında içiyorsun,al bak şimdi diğer dünyadayız !
    Sıra Çocuklarda
    -Anne Baba ***im ne suçumuz vardı,*** ne mutfakta ne de odunlukta içtik,kendi odamızda içtik.
    -Evet kardeşim doğru sölüyor.
    Anne Ve Baba : Çocuklarda Bozulmuş Haberimiz
    Yok

Yatılıda Yatan Kızlar

-Naciye ben sana demedim mi o kadar tavan arasına girip sigara içmeyelim diye.
    -Benim ne suçum var,sen demedin mi hocanın göremeyeceği bir yerde içelim diye.
    -Dengesiz kız öle dedim,demedim öle tehlikeli bir yerde içelim.
    -E ben nerden bilebilirdim oradan gaz borusunun geçtiğini.
    -Hönk !!!

İki Eleman

-La haso ne istedin sen benden ha ne istedin !!!
    -Abi kusura bakma ben sigaranın içine normal şaka tozu koyduğumu sanmıştım,Dinamit tozu olduğunu bilmiyordum.
    -Ne dinamit tozu mu,ula ben seni gebertmezmiyim.
    -Mk senin gerizekalı zaten ölüyüz.
    -Hönk !!!

Sigara Yüzünden Ölenlerin Diyalogları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sigara Yüzünden Ölenlerin Diğer Dünyada Konuşmaları

Sigara Yüzünden Ölenlerin Diğer Dünyada Konuşmaları

sigara yüzünden ölenler sigaradan ölenlerin istatistikleri İki Arkadaş : ) -Ahmet la ben sana demedim mi az içelim şu meleti… -Ne la kaç tane içtik altı üstü 3 paket… -Al olm şimdi o 3 paket sigaran yüzünden diğer dünyadayız,Gençliğimi çürüttün Ahmettt ! -Sana bir şey olmaz merak etme… -Daha ne olacak olm diğer dünyadayız… -Hönk ! Karı Koca : ) -Ula sersem karı Elli Bin defadır dedim...
  2. Sigara tiryakisinin yüzü değişiyor

Sigara tiryakisinin yüzü değişiyor

Sigara'nın insan derisi üzerindeki etkileri saşırılmayacak gibi degil...özellikle bayanlarda daha sık görülmektedir...Hatta bazı çalışmalarda sigaranın güneş ışınlarından bile etkili olduğu bildirilmiştir..Daha birçok etkisi var mı?Beraber görelim.. Dermatologlar tarafından yapılan araştırmalarda sigara tiryakilerinde hiç içmeyenlere göre 5 kat fazla kırışıklık olduğu saptanmıştır....
  3. ölesine :)

ölesine :)

dostlukmuş, ölüme yürümekmiş, üstüne titremekmiş, vefaymış aşk dediğin zavallı bir kapıyı duvara çarpıp çıkıncaya kadarmış bana komaz deyip acını bir kilo rakıya gömsende geceyarıları asıl sancı uyandığında bütün odaları boş görünce koyarmış..
  4. İcatları Yüzünden Ölen Bilim Adamları.

İcatları Yüzünden Ölen Bilim Adamları.

Thomas Midgley Thomas Midgley, bilimin endüstriyel uygulamalarına merak salan Amerikalı kimyager ve mühendisti. Hayatı boyunca övülmesine rağmen, kurşunlu benzini ve kloro floro karbon gazını bulması nedeniyle atmosfere en çok zararı dokunan kişi olarak tarihe geçti. Daha sonra kurşun zehirlenmesi ve çocuk felci yüzünden 51 yaşında yatalak olan Midgley kendini yataktan kaldıracak bir düzenek...
  5. düelloda aldığı yaralar yüzünden ölen ünlü yazar kimdir

düelloda aldığı yaralar yüzünden ölen ünlü yazar kimdir

eşi için düello yapıp hayatını yitiren yani düelloda aldığı yaralar yüzünden ölen ünlü yazar kimdir bilen var mı, şimdiden cevap için tşkler.

Sayfayı Paylaş