gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Sigarami yakarmisiniz??? :)))

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Sigarami yakarmisiniz??? :)))
    :D tabiii buyrunnnnnn :D

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Sigarami yakarmisiniz??? :)))

bukadarını gormemıstım..koptum ya:):):paylasım için saol..

Sigarami yakarmisiniz??? :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sigaranın Faydaları!

Sigaranın Faydaları!

Sigaranında faydası mı olurmuş, demeyin. İşte o kadar kötülenen her fırsatta iftiralara mağruz kalan sigaranın faydaları : *Sigara içeni köpek ısırmaz; çünkü yanında baston taşır. *Evine hırsız girmez; çünkü sabahlara kadar öksürür. *Üzerine sinek konmaz; çünkü buram buram nikotin kokar. *Fazla yorulmaz; çünkü yorulunca tıkanacağını bilir. *Yürümek için zorlanmaz; çünkü tekerlekli...
  2. sigaranın yararları

sigaranın yararları

_Sigara içeni köpek ısırmaz;Çünkü yanında baston taşır -Evine hırsız girmez;Çünkü buram buram nikotin kokar.. -Üzerine sinek konmaz;Çünkü yorulunca tıkanır.. -Yürümek için zorlanmaz;Çünkü tekerlekli sandalyede gezdirilir.. -İhtiyarlamaz;Genç yaşlarda sevdiklerine kavuşur... -Yüzlerine renk gelir;Dişleri ve bıyığı sarı olur... -Vücutları bir kuş gibi hafifler; Dolaşım...
  3. Sigaramın dumanı

Sigaramın dumanı

sigara dumanı Sigaramın Dumanı ... Sigara içmeyen biriyim ve içenlerede karşıyım fakat bu resimlerde çok güzel çıkmış; sigara duman ilişkisi...
  4. Son sigaram

Son sigaram

Son Sigaram Sen benim son sigaramsın, Bitmesini istemediğim, Her nefeste içime çekip, Her seferinde bir parça kaybettiğim, Ciğerlerime dolup, Beni zehirleyen sensin, Kendime acımam ama Sen savurduğum küllerde, Yok olup gidersin, Elimde kalan son parça, Yerlere atı p ezdiğim izmaritsin. Ama ben seni asla içmeyeceğim, Sen hep benim, gömleğimin sol cebindesin.
  5. sigaranın tanımı......:)

sigaranın tanımı......:)

sigaranın tanımı sigaranin tanimi sigara tanımı Sigaranın Tanıtımı ;) adı : tütün soy adı : sıgara baba adı : kök ana adı : yaprak ...doğumyeri : toprak ...cinsi : nikotin görevi : kanser adresi : insan durağı : dudak sokağı : gırtlak caddesi : bağırsak mahallesi : akciğer kenti : ölüm eşi : azrail sonu : mezar ..

Sayfayı Paylaş