gebe
  1. _ley_la_

_ley_la_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Sigaranı Yakarken Anlarsın

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında _ley_la_ tarafından paylaşıldı.

En Yakın Hissettiğin İnsanlar , Gün Gelir Senden Habersizce Uzaklaşırlar .
    Ve Sen Bunu Kendi Sigaranı Yakarken Anlarsın . . .( alıntı )​

Sigaranı Yakarken Anlarsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yakar top

yakar top

Boşlukla zıplıyorsunuz fare ile atış yapıyorsunuz kolay gelsin :D http://www.playnow.ro/jocuri3/beaned/beaned.swf
  2. Anız

Anız

Ekinin biçildikten sonra toprakta kalan köklü sapını görmek ucuzluk ve berekete delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Buğday.)
  3. Anima

Anima

Jung psikolojisinde kullanılan bir terimdir. Bireyin dışa dönük karakteristiklerinin (persona) karşıtı olup iç varlık ya da «ruh» anlamına gelir. «Anima» terimi, bir erkeğin kadınsı iç benliği için kullanılır. (bkz. Animus)
  4. aNLa...

aNLa...

Ben seni degil aslinda Belki bu kadar benligimin icinde Ama benim olamamanini sevdim O kadar yakin o kadar candan Ama bir o kadarda uzaktan bende bi hasret oluşunu sevdim Sen benim olmadin ki Ben senin başkalarinin olurkenki gozlerini sevdim Hep ayni masumluğu Yumusak ellerini birturlu tutamamayi sevdim Ben hep senin yakinlarinda Ama hiç yaninda olamamayi sevdim Ben seni değil bitanem...
  5. Sigarayı Bıraktığınız Andan İtibaren Vücunuzda Neler Oluyor

Sigarayı Bıraktığınız Andan İtibaren Vücunuzda Neler Oluyor

sigarayı bıraktığınız anda neler oluyor Sigaranın zararlarını hepimiz biliyoruz...Ama bunu bile bile hala içmeye devam edenler var...Şimdi kızlar size sigarayı bıraktıktan sonra vücüdunuzda ne gibi değişiklikler oluyormuş bir bakalım :tik: 20 Dakika sonra, kalp atışları düzene giriyor ve vücut ısısı sigara içmeyen bir insanla eşitleniyor. 8 Saat sonra, kandaki karbondioksitin %95'i...

Sayfayı Paylaş