gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

sigaranın kimligi

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Adı=Tütün Soyadı=Sigara Ana adı=Yaprak
    Baba adı=Kök
    Cinsi=Nikotin
    Görevi=Kanser
    Adresi=İnsan
    Durağı=Dudak
    Sokağı=Gırtlak
    Caddesi=Bağırsak
    Mahallesi=Akciğer
    Kenti=Ölüm
    Eşi=Azrail
    Sonu=Mezar

2. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sigaranın kimligi
    güzelmş :D

3. leylaşah

leylaşah Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sigaranın kimligi

Vawwww...........................

sigaranın kimligi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sigarayı bırakmak

Sigarayı bırakmak

BİRİNCİ DAKİKA Sevgili günlük, Bu sabah Hürriyet'in Kelebek ekinde sigarayı bırakmanın vücuda yaptığı olumlu etkileri anlatan bir haber okudum. Bu tarz haberlerden oldum olası tiksinmeme rağmen nedense coşup sigarayı bırakmaya karar verdim. Kararım kesin, sigarayı bırakıyorum. Bu kararımın vücuduma etkilerini gösteren tabloyu başucuma astım. İçimin zehirden temizlenmesini tabloya...
  2. sigaranın yararları

sigaranın yararları

_Sigara içeni köpek ısırmaz;Çünkü yanında baston taşır -Evine hırsız girmez;Çünkü buram buram nikotin kokar.. -Üzerine sinek konmaz;Çünkü yorulunca tıkanır.. -Yürümek için zorlanmaz;Çünkü tekerlekli sandalyede gezdirilir.. -İhtiyarlamaz;Genç yaşlarda sevdiklerine kavuşur... -Yüzlerine renk gelir;Dişleri ve bıyığı sarı olur... -Vücutları bir kuş gibi hafifler; Dolaşım...
  3. Sigaramın Ucunda....

Sigaramın Ucunda....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Sigaranın Kimliği....

Sigaranın Kimliği....

sigaranın kimliği Adı=Tütün Soyadı=Sigara Ana adı=Yaprak Baba adı=Kök Cinsi=Nikotin Görevi=Kanser Adresi=İnsan Durağı=Dudak Sokağı=Gırtlak Caddesi=Bağırsak Mahallesi=Akciğer Kenti=Ölüm Eşi=Azrail Sonu=Mezar
  5. Son sigaram

Son sigaram

Son Sigaram Sen benim son sigaramsın, Bitmesini istemediğim, Her nefeste içime çekip, Her seferinde bir parça kaybettiğim, Ciğerlerime dolup, Beni zehirleyen sensin, Kendime acımam ama Sen savurduğum küllerde, Yok olup gidersin, Elimde kalan son parça, Yerlere atı p ezdiğim izmaritsin. Ama ben seni asla içmeyeceğim, Sen hep benim, gömleğimin sol cebindesin.

Sayfayı Paylaş