gebe
  1. zelal0903

zelal0903 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

sigaranin sagligaza zaralari videolu sagligini seven herkez izlemeli mutlaka...!!!!

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında zelal0903 tarafından paylaşıldı.

http://www.youtube.com/watch?v=MYXsl9kCLVw isallah bu videodan sonra herkes sigarayi birakir

2. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: sigaranin sagligaza zaralari videolu sagligini seven herkez izlemeli mutlaka...!!
    Sigara hic icmedim bu yasima kadar,iiclen hic bir ortamdada bulunmadim.Icmiz olsaydimda bu göruntulerden sonra kesin birakirdim,insan bedenine bu kadar zarar verildigi bilinen birseyin israrla icilmesinede akil erdiremiyorum:( hic bir faydasi olmayan birseyi kullanmaninda mantigini anlamis degilim...

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: sigaranin sagligaza zaralari videolu sagligini seven herkez izlemeli mutlaka...!!

ay tamda elimde sigara vardı hönk oldum la ay ne iğrenç di allahım keşke bıraksak ama ben bugünden sonra azaltmaya başlicam ay içim kalktı ya yenide yemek yemiştim harika paylaşımdı zella eline sağlık canım

4. zelal0903

zelal0903 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

rica ederim canim bende sigara kullaniyorum inan bu videoyu seyrettikten sonra bir garip oldum resmen hastaliga davete cikariyormusum cok etkilendim oyuzden sizlerle paylasmak istedim

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    canım keşeke bırakabilsek resmen sağlığımızla oynuyoruz bu güzel paylaşım iin emeğine sağlık

6. zeyna

zeyna Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ah be zelalim keşke hep birlikte kurtulsak su meretten tesekkürler paylasım için

sigaranin sagligaza zaralari videolu sagligini seven herkez izlemeli mutlaka...!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. herkeze keyifli forumlar...

herkeze keyifli forumlar...

kankiler aranıza bende geldim,aranıza alırmısınız benide..:cheer2: sadece bizimde bir sitemiz var artık... paylaşımlarımla siteye renk katıcam...
  2. vatanını seven mutlaka okusun ( bence çok güzel)

vatanını seven mutlaka okusun ( bence çok güzel)

NEDEN BABA Yıl 2060 kızım 18, ben 47 yaşındayım... 'Baba bizim bayrağımızda sizin zamanınızda Ay-yıldız varmış neden şimdi haç işareti ve anlamını bilmediğim renkler var? 2 arkadaş okulda tavan arasında eski bir atlas bulmuştuk, o atlasta gördük daha önce Edirne'den Kars'a kadar Türkiye toprağı imiş, şimdi neden O haritanın 1/5'ine Türkiye diyoruz? Eskiden her mahallede 1–2 cami...
  3. Herkeze selammmmm

Herkeze selammmmm

Merhaba arkadaşlar sitenizi tesadüfen gördüm çok beğendim... bir başka siteye daha üyeyim sitenin bir anda bağlantısında problem olunca nette geziyim dedim ve melekler mekanı yazısını görünce acaba tıklasammı tıklamasammı:) diye düşünürken tıkladım ve iyiki tıklamışım :) çok beğendim içeriği sizlerin birbirlerinizle olan dostluğunu görünce üye olmaya karar verdim.Kendimi tanıtmaya gelince 40...
  4. SİGARANIN CİLDE ZARARLARI!!Mutlaka okuyun

SİGARANIN CİLDE ZARARLARI!!Mutlaka okuyun

sigaranın cilde zararları Sigara, Cildi Yaşlandırır! Hayatımızda ki en kötü bağımlılık olan sigara,sadece vucudumuza değil,cildimize de düşman..Ne kadar yasaklanmış olsa da insan zihninde asla yasaklanamayan sigaranın bakın aslında dostunuz değil düşmanınız olduğunu görün.SİGARAYA HAYIR!!(Bende kullanmıyorum)Sizde kullanmayın.. Sigara, Cildi Yaşlandırır! Cildinizde akne, sivilce,...
  5. Bu İki Ünlüyü Mutlaka İzlemelisiniz

Bu İki Ünlüyü Mutlaka İzlemelisiniz

nihat doğan, deniz akkaya, efsane klibi, müzik, nihat doğanla deniz akkayanın yıllar önceki klibi burada hanımlar http://video.milliyet.com.tr/Nihat-Dogan-ve-Deniz-Akkaya'nin-efsane-klibi_1_50223.htm Evet hanımlar belki hatırlayanınız vardır ama ben yinede bunu görmeyenlerin görüp görenlerin ise tekrar hatırlamasını istiyorum. Özellikle iyi bakın sizce o videodakiler kimler bakalım...

Sayfayı Paylaş