gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

sigaranın tanımı......:)

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

sigaranın tanımı sigaranin tanimi sigara tanımı Sigaranın Tanıtımı ;) adı : tütün
    soy adı : sıgara
    baba adı : kök
    ana adı : yaprak
    ...doğumyeri : toprak
    ...cinsi : nikotin
    görevi : kanser
    adresi : insan
    durağı : dudak
    sokağı : gırtlak
    caddesi : bağırsak
    mahallesi : akciğer
    kenti : ölüm
    eşi : azrail
    sonu : mezar ..

2. elif_ecrin

elif_ecrin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    116
    Ödül Puanları:
    0
    çok doğru sonu mezar.......içen varsa bir an önce bırakır inşallah......yakana yapışmasın biir kere bırakmıyor demeyin 12 sene içtim çok şükür 3 aydır içmiyorum içmeyeceğim artık bu illeti dedim ve bıraktım 1 hafta içme zaten ondan sonra aklına bilem gelmiyor ...........

sigaranın tanımı......:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KULAK tanımı

KULAK tanımı

kulak tanımı kulağın tanımı kulak yolunun görevi dalız nedir yolunun görevi nedir KULAK İşitme olaylarının alıcı organı olan kulak dışkulak, ortakulak ve içkulak olmak üzere üç bölümden oluşmuştur. Dışkulak Kulak kepçesi ve kulak yolundan oluşmuştur. Kulak yolunun içinde koyu sarı renkli bir madde olan kulak kiri vardır ve görevi kulağa giren tozları yakalamaktır. Kulak yolunun sonunda,...
  2. Tan - Asla

Tan - Asla

Yaş dökmesin gözlerin Ağlatır sözlerim Unuturum sanma Şimdiden özledim Sanmaki bitiyoruz Sanma ki tükenecek Tarifsiz bu sevda ilelebet sürecek Uzak diyarlarda yolunu gözledim Bekledim umarsız Senle ben istedim Asla kalbime gömemem Seni bir kalemde silemem Güneş olupta doğarım bir sen bir ben Uzak diyarlarda...
  3. TaN

TaN

30 Ekim 1981 doğumlu olan Tan, bir sanat şehri olan Hannover-Hildeshaimde dünyaya geldi. Ilköğretimine Ankara Arı Kolejinde başladı. Polifonik korolarda uzun süre şarkı söyledi. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı yarı zamanlı korosunda yer aldı. Bunun yanında şan, piyona ve solfej dersleri aldı. Icindeki müzik tutkusuyla Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümünde...
  4. Taninmiş Aslanlar

Taninmiş Aslanlar

Ben Affleck Antonio Banderas Sandra Bullock Madonna Robert De Niro Alfred Hitchcock Whitney Houston Edward Norton Robert Redford Arnold Schwarzenegger Jennifer Lopez Carl Jung Fidel Castro Magic Johnson
  5. Asker'in tanımı

Asker'in tanımı

askerliğin tanımı komik askerin tanımı komik ASKER.... 460 gün uzunluğunda 15 ay genişliğinde 75cm çapında düdükle kalkan ...düdükle yatan dayakla uslanan traşla süslenen kurufasulye ve pilavla beslenen 89 / 4 model 21 beygir 10 barfiks 10 şınav 50 mekik gücünde Subayın geri tepmesiyle Uzmanın ileri itmesiyle tek tek ve seri dayak yiyebilen bot ile kep arasında kalmış palaska ile...

Sayfayı Paylaş