gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Sigaraya Zam geldi gözümüz aydın

Konu, 'Karikatürler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

:D:D yorumsuz bende sigara kullanıyorum ama bu aklıma gelmedi iyimi zuhahahaha

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Sigaraya Zam geldi gözümüz aydın
    :D:D:D:D Anaaa ne yapmışlaarrr :D:D Yani hakikatten yorumsuz :D:D (ben de ara ara içenlerdenim)

3. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

:D:D:D:D ayy koptum :D:D:D sigarayı bırakmam lazım:D:D:D
    emeğine sağlık canım:D:D:D

4. ramsess

ramsess Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

valla süper bu hallere düşmeden acilen sigarayı bırakmak lazım .emeğine saglık

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

:zuha::zuha: iyi fikir ama haa helede bizim ki gibi keş aileye :zuha:bir paketle tüm aile :zuha:ayyyy koptummmmm :zuha: ıııyyy ne iğrençsin M.C :zuha:

6. 99karanfil

99karanfil Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla arkadaşım iyi oldu kusura bakma ama !
    parasını el alıyor dumanını yel alıyor sizede zararı kalıyor ,
    yazıkk sizlere inanınki sağlık elden gidince ahh demek çözüm olmaz bunu unutmayın olurmu ,bende kullandım ama kızımı dünyayaa geitirince bıraktım iyikide bırakmışımm hemen hemen 10 sene oluyor ben bırakalı iyikide bırakmışım inanırmısınız halen bendenimde atmış değilim etkisini çok zor vucut atıyor verilen zararı eminn olunnn ,,inşlhh sende bırakırsınn [​IMG]

7. papatya57

papatya57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bende içiyorum 12 senedir oğluma hamile kalmadan önce bıraktım sonra yine başladım şimdi tekrar hamile kalırsam komple bırakacam daha içmeyecme alllah izin verirse:)

Sigaraya Zam geldi gözümüz aydın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taşıtlara,Sigaraya,Alkole zam yolda

Taşıtlara,Sigaraya,Alkole zam yolda

Taşıtlara, sigaraya, içkiye zam yolda Global krizin acısı kümesteki kazlardan çıkacak. Yeni vergi sürprizlerine hazır olun! Maliye, 2009 yılı bütçesiyle 'vergi sürprizi' hazırladı Önce alkollü içki ve sigaraya zam yapılması planlanıyor. Krizin faturası 'kümesteki kaz' olarak nitelendirilen vergisini düzenli ödeyen vatandaşa çıkacak! Küresel krizin etkilerinin belirgin şekilde...
  2. Philsa'dan sigaraya zam

Philsa'dan sigaraya zam

Philip Morris Sabancı Sigara ve Tütüncülük Sanayi ve Ticaret A.Ş (Philsa), sigara ürünlerine zam yaptı. Konuya ilişkin yazılı açıklamada, Philsa tarafından İzmir Torbalı tesislerinde üretilen ürünlerin perakende satış fiyatlarında 5 Mart 2009 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere değişiklik yapıldığı belirtildi. Açıklamada, ''Ürünlerimizin perakende satış fiyatlarında yapılan bu değişiklik,...
  3. Sigaraya yüzde 10 zam

Sigaraya yüzde 10 zam

Imperial Tobacco ve Klasik sigaralarının perakende satış fiyatlarına yüzde 5 ve yüzde 10 oranında zam yapıldı. Imperial Tobacco, Davidoff, Davidoff Slims, West, Bianca, Polo ve Klasik sigaralarının perakende satış fiyatlarına yüzde 5 ile yüzde yüzde 10 arasında değişen oranlarda zam yaptı. Imperial Tobacco, Manisa Fabrikası’nda üretilen Davidoff, Davidoff Slims, West, Bianca, Polo ve Klasik...
  4. Hürem'e Zam Geldi

Hürem'e Zam Geldi

wilma elles, meryem uzerli, haberleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Hürrem Sultana ve Caroline zam geldi melekler :) Geccenin haberinde göre 'Muhteşem Yüzyıl'ın Hürrem'i Meryem Uzerli ile 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Carolin'i Wilma Elles, yeni sezon için ücretleri ikiye katladı. Geçen sezon dizi sektörü için cüzi bir rakam olan bölüm başına 10 bin lira...
  5. Sigaraya Yeni Zam Geliyor !

Sigaraya Yeni Zam Geliyor !

Bu konu sigaraya zam hazırlığı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sigaradan nefret eden bir insan olarak, sizlere bir müjdem var; sigaraya yeni bir zam geliyor :D:D Sigara içenlerin üzüleceği bu habere eminim içmeyenler çok sevinecek, tıpkı benim gibi :D:D İşte detaylar :D:D Hükümet sigaradan alınan nispi ÖTV'nin; maktu olarak uygulanmasını tartışıyor. Başbakan...

Sayfayı Paylaş