gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Sigarayi biraktim :))) günde 1 tane...

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Sigarayi biraktim :))) günde 1 tane...
    offff bu neeeee yaaaa :D :D :D

Sigarayi biraktim :))) günde 1 tane... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 7 Günde Sigarayı Bırakma Programı

7 Günde Sigarayı Bırakma Programı

7 Günde Sigarayı Bırakma Programı Kendinizi 7 günlük programa hazırlayabilmeniz için aşağıdaki önerileri uygulayın: En çok ihtiyacınız olan şey içtiğiniz sigaraların adedi yazan bir listedir. Bu isteyi sigara paketinizin üzerine sağlamca yapıştırın. Her gün bu tip bir listeye ihtiyacınız olacak. Bu nedenle listenizi fotokopi ile çoğaltın ve yanınızda hazır bulundurun. Spor, sigaranın...
  2. 1 ay 5 günde sonra bugün 2 tane sigara içtim:(

1 ay 5 günde sonra bugün 2 tane sigara içtim:(

günde 5 sigara günde 2 sigara 1 içmek sigarayı bırakalı 1 ay oldu 5 içmek ya bugün çok kötü bişey yaptım..kendimi çok suçlu hissediyorum..sigarayı bırakalı tam 1 ay 5 gün olmuştu ve bugün 2 tane sigara içtim..akşam yemeğinde balık yedik balık yiyince acayip sigara içme istegim uyanıyor..koçişte yemekten sonra çöpleri dökmesini söyledim(sabaha kadar o balık kokusundan nefret ederim adamcağıza...
  3. 1 tane yetmiyor mu

1 tane yetmiyor mu

insanlar bir tane sevgili bulamazken bakın ünlü dansçı Dita Von Teese çarpıcı açıklamalarda bulundu...... ÜÇ SEVGİLİM VAR! DÜNYANIN EN ÜNLÜ BURLESK DANSÇISI DİTA VON TEESE SON AÇIKLAMASIYLA HERKESİ ŞAŞIRTTI. Kendisini genç yıldız adayı Even Rachel Wood için terk eden eski eşi Marilyn Manson'ın yeniden barışma girişimleri hakkında konuşan Von Teese 'Şu anda üç sevgilim var, onlar beni...
  4. Günde bir tane bile yenilse yeter...

Günde bir tane bile yenilse yeter...

Günde 1 tane bile yenilse yeterli! Nezle, grip ve soğuk algınlığına karşı tam koruma... Uzmanlar olan kivinin A ve C vitamini deposu olduğunu ve özellikle kış hastalıklarından koruduğunu açıkladı. Uzmanlar, A ve C vitaminleri ile, kalsiyum, demir ve magnezyum açısından çok zengin olan kivinin, kanser, nezle, grip, soğuk algınlığı, kolesterol, tansiyon gibi hastalıklara iyi geldiğini...

Sayfayı Paylaş