gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Sigorta şirketine gelen Dilekçeler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

Sigorta şirketine gelen Dilekçeler - Alkollü arac kullanirken kaza yaptigi icin sigortadan para alamayan bir kisi yaziyor: "Kanimda 2.10 miligram alkol buldular ve bu yüzden para vermiyorsunuz. Insaf edin. Soruyorum size; insanin 8 litre kaninda bu kadarcik alkol olsa, cok mu?"

- Temkinli ve ileri goruslu bir kisinin mektubu: "Arabami birkac gun icin arkadasima odunc verecegim. Ancak arkadasim cok sakar ve beceriksizdir, buyuk bir ihtimalle kaza yapar. Boyle olursa bana odeme yapar misiniz?"

- Adam arabasiyla giderken bir bisikletliye carpmis. Sigorta sirketine yaziyor: "Itiraf edeyim ki, kimsenin gelip gelmedigine bakmadan kavsaga girdim. Ama ne yapabilirdim, daha bir saat once de oradan gecmistim ve kimse yoktu."

- Bir kaza bildirim tutanagindan: "Ileriye dogru cikmak isterken ondeki arabanin arka farlarina carpip kirdim. Tabii hemen geri cekildim. Ama geriye giderken bu defa arkamdaki arabanin on farlarina carpip onu da kirdim. Gecmis olsun demek icin kapiyi actigimda ise bu defa yandan gecen bisikletliye carpip yere devirdim."

- Ehliyetinde "gozlukle kullanir" ibaresi yer almasina ragmen gozluksuz olarak arac kullanan ve kaza yapan surucu yaziyor: "Ehliyetimde yazildigi uzere, kaza sirasinda gozluklerimi takmadigim icin bana odeme yapilmayacagini ogrenince cok sasirdim. Sizi temin ederim ki, o bisikletliye carpmamda hicbir kabahatim yok. Cunku onu gormedim."

Sigorta şirketine gelen Dilekçeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TEB Sigorta Zurich Sigorta Oluyor

TEB Sigorta Zurich Sigorta Oluyor

zürih sigorta teb zurich sigorta zurich sorgulama zürih poliçe sorgulama poliçe İsviçreli Zurich Finansal Hizmetler'e satılan TEB Sigorta'nın adı Zurich Sigorta olarak değiştirilecek. TEB Genel Müdürü Varol Civil, TEB Sigorta Genel Müdürü Ertuğrul Bul ve Zurich Insurance Merkez ve Doğu Avrupa CEO'su Lutz Christian Bauer, TEB Sigorta'nın satışıyla ilgili gelişmeleri anlattı. Lutz Christian...
  2. Dilekçe

Dilekçe

İstek ve arzuların gerçekleşmesi ile sıkıntıdan kurtulmaya, ele geçecek dünyalığa delalet eder.Rüyada bir isiniz için resmi bir maka-ma bir istida verdiginizi görmek, devlet dairesinde çoktan beri bekleyen bir dileginizin bugünlerde yerine getirilecegine ve size olumlu cevap verilecegine delalet eder.
  3. Şirket

Şirket

Ortaklık sevince, din" esaslara uyularak yapılan alışverişe yahut dünyalık menfaate, Zengin biriyle ortak olmak zengin olmaya yahut mirasa ermeye, Ortaklık, insaf ve adalete, Ortaklık sevgide ve sözde samimi olmaya delalet eder.Kötü giden işleriniz, dostlarınızın yardımı ve desteği ile düzelecek demektir. Kötü giden işleriniz, dostlarınızın yardımı ve desteği ile düzelecek demektir....
  4. Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketler Birliği hakkında bilgiler

Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketler Birliği hakkında bilgiler

Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketler Birliği Merhaba Sevgili Melek'lerim bu yazımızda Belen arkadaşımın bana gönderdiği pm de yer alan araba sigortaları hakkında ki faydalı bilgilere değiniyor ve sizlere Belen'in bana gönderdiği Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketler Birliği hakkında ki bilgileri sunuyorum. Bir gün biri aracınıza çarpmış ve size çarpan araç OLAY YERİNDEN KAÇMIŞ ve...
  5. boşanma dilekçesini nasıl yazacağım

boşanma dilekçesini nasıl yazacağım

Boşanmak istiyorum ve avukatım yok.Kendim boşanma dilekçesi hazırlamak istiyorum, yardım edermisiniz ?

Sayfayı Paylaş