gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Sigortalıyım ve halen itibari hizmet kapsamındaki bir işte çalışıyorum. Bu yasa hakk

Konu, 'Yeni Ssk Yasaları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

kaç gündür sigortalıyım kaç günlük sigortalıyım yıllık gün senelik Sigortalıyım ve halen itibari hizmet kapsamındaki bir işte çalışıyorum. Bu yasa hakkımı elimden alıyor mu?
    Kanunla SSK’lılar için halen uygulanmakta olan itibari hizmet süresi uygulamasına son verilerek, fiili hizmet süresi zammı uygulamasına geçilmiştir.

Yeni düzenleme ile sigortalıların Kanunun yürürlüğe girdiği tarihe kadar itibari hizmet süresi kapsamında geçen süreleri mevcut kanunlar doğrultusunda 3600 gün koşulu aranmaksızın emeklilik haklarına yansıtılacaktır.

Kanunun yürürlük tarihinden sonra ise, çalışılan işin fiili hizmet süresi zammı kapsamındaki bir iş olması halinde, sigortalılar fiili hizmet süresi zammından yararlandırılacaklardır.

Sigortalıyım ve halen itibari hizmet kapsamındaki bir işte çalışıyorum. Bu yasa hakk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu arabalar elektrikle çalışıyor..

Bu arabalar elektrikle çalışıyor..

Convention Center'da açlan Washington Auto Show fuarı, otomobil meraklılarını biraraya getiriyor. Artan petrol fiyatları ve yükselen çevreci duyarlılık, otomobil üreticilerini alternatif üretim arayışına iterken, Fuarda da en çok ilgiyi hem benzin hem de elektrikle gidebilen "hibrit" arabalar topladı. Benzin sarfiyatını azaltmak üzere tasarlanan "hibrit" otomobiller...
  2. Sigortalı Hizmet Dökümü

Sigortalı Hizmet Dökümü

sigorta dökümanı ssk dökümanı ssk çıkarma döküman dökümanları Aşağıdaki linke tıklayarak gerekli alanları doldurun ve kaç gün ssk lısınız öğrenin BURAYI TIKLAYIN HİZMETİNİZİ ÖĞRENİN
  3. YASİN Suresi hakkında bilgi ve Türkçe Meali

YASİN Suresi hakkında bilgi ve Türkçe Meali

yasin suresi hakkında bilgi yasin duasının türkçesi duası türkçe suresi türkçe okunuşu yasinin türkçesi YÂSÎN Sûre, ismini iki harften ibaret olan ilk âyetten almıştır. Mekke'de inmiştir. 83 (seksenüç) âyettir. Sûreye isim olarak verilen "yâsîn"in, genellikle "Ey insan!" manasına geldiği kabul edilir. Bununla kasdedilen, Hz. Peygamber'dir. Yâsîn sûresi Kur'an'ın kalbi...
  4. TORBA YASA 2014 -Sigortalıların Borçlanabileceği Süreler Nelerdir?

TORBA YASA 2014 -Sigortalıların Borçlanabileceği Süreler Nelerdir?

hizmet süresi nedir,torba yasadaki değişiklikler,torba yasa sigortalı işçi düzenlemeleri,sigortalı işçiler hangi durumlarda borçlanabilir,sigortalı işçi ne kadar zaman borçlanabilir,sigortalının borçlanabileceği süre hakkında bilgiler, Sigortalıların kendi istek ve arzusu dışında, sigortalılık sürelerinin kesilmesi halinde,kesilen bu sürelerin primlerinin ödenerek sigortalılık sürelerinden...

Sayfayı Paylaş