gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sihir gerçekmidir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhabalar ben çok merak ediyorum 8 taşındayım da acaba sihir gerçekmidir?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Küçük misafirimiz, Sihir diye birşey gerçekte yoktur.Bu tip kurgular sadece filmlerde olup,bizleri hayal dünyasında yolculuğa götürür.Sihirbaz denilen yetenekli büyüklerin yaptığı şey de sihir değil sadece el çabukluğudur.Yani olmayan birşleyi hızlı ve kıvrak hareketlerle bize olmuş gibi gösterirler.Eğer sihirbazlık sanatı ilgini çekiyorsa forumumuzda bulunan Sihirbazlık Sanatı İle İlgili Bazı Bilgiler adlı konumuzu inceleyebilirsin.:tik:

sihir gerçekmidir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Manhattan'da Sihir Filmi

Manhattan'da Sihir Filmi

Manhattan'da Sihir Hollywood'un en sevdiğim yanlarından biri bu sanırım. Yıllardır izleyip okuduğumuz sahneleri yeniden izlenebilecek kalitede ve her defasında aynı tat ile bize sunması. Yıllar yılı hep okuduk, bazen de beyaz perdede izledik zehirli elma, prensin prensesi öperek hayata döndürmesi vs. Manhattan'da Sihir bu hikayeye farklı bir bakış açısı ile yeniden karşımıza...
  2. tülin şahin'den(manken) güzellik sihirleri

tülin şahin'den(manken) güzellik sihirleri

tülin şahin saç bakımı tülin şahin cilt bakımı güzellik sitesi peeling maske Tülin Şahin, Manken 1. CANLI VE IŞILTILI BİR YÜZ İÇİN: Yüzüm için yaptığım bir peeling karışımı var. Bunun için tuz, toz şeker ve zeytinyağı kullanıyorum. Bu karışım cildimize bildiğimiz keseyi yapıyor ama çok daha narin bir şekilde tabii. Tuz ve şeker peelingi yapıyor. Hatta toz şekerin parlaklığını...
  3. Gerçekmisin yoksa Sahtemi

Gerçekmisin yoksa Sahtemi

Geçen yazdı arkadaşımla alışverişe çıkmıştık birlikte daha annemler olmadan ilk çarşıya çıkış iznimi almıştım :D:D Neyse gezdik dolandık yeni bir elbise alımıştım onu magazada giydim çıkarmak istemedim onunla çıktım dışarıya,sonra bayağı yorulmuştuk bir kafeye oturduk biraz daha sonra kafenin sağ tarafında bir kaç erkek gurubu vardı onlar bize bakıyorlarmış.Neyse aldırmazlıktan geldik falan...
  4. sihir

sihir

zenginlik için kısa bir dua verebilir misiniiiiz?

Sayfayı Paylaş