gebe
  1. sihir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üylkxkxpzaxök tarafından paylaşıldı.

zenginlik için kısa bir dua verebilir misiniiiiz?

sihir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Büyü ve sihirin dinimizde yeri

Büyü ve sihirin dinimizde yeri

sihirin dinimizdeki yeri dinimizde büyü dinde büyü sihir neden günahtır sihir ve neden günahtır Hârut ve Mârut adlı iki melekten alınan gizli bilgiler! Dinimiz, sihir ve büyü yapmayı, insanların arasını bozmak ve zarar vermek için muska yazmayı, en büyük günahlardan biri sayıp yasaklar.Sihir ve büyü vardır, haktır ve doğrudur. Dinimiz, sihrin varlığını inkar etmemiş, fakat tevhid inancına...
  2. Manhattan'da Sihir Filmi

Manhattan'da Sihir Filmi

Manhattan'da Sihir Hollywood'un en sevdiğim yanlarından biri bu sanırım. Yıllardır izleyip okuduğumuz sahneleri yeniden izlenebilecek kalitede ve her defasında aynı tat ile bize sunması. Yıllar yılı hep okuduk, bazen de beyaz perdede izledik zehirli elma, prensin prensesi öperek hayata döndürmesi vs. Manhattan'da Sihir bu hikayeye farklı bir bakış açısı ile yeniden karşımıza...
  3. tülin şahin'den(manken) güzellik sihirleri

tülin şahin'den(manken) güzellik sihirleri

tülin şahin saç bakımı tülin şahin cilt bakımı güzellik sitesi peeling maske Tülin Şahin, Manken 1. CANLI VE IŞILTILI BİR YÜZ İÇİN: Yüzüm için yaptığım bir peeling karışımı var. Bunun için tuz, toz şeker ve zeytinyağı kullanıyorum. Bu karışım cildimize bildiğimiz keseyi yapıyor ama çok daha narin bir şekilde tabii. Tuz ve şeker peelingi yapıyor. Hatta toz şekerin parlaklığını...
  4. sihir  gerçekmidir?

sihir gerçekmidir?

merhabalar ben çok merak ediyorum 8 taşındayım da acaba sihir gerçekmidir?

Sayfayı Paylaş