gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Sihirli Kilot ve Canlı Canlı Tanıtım

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

kilot resimleri kilot cıkarma çıkarma oyunları çıkarma oyunu Reklam olayı akıllara zarar arkadaşlarım, buyrun bakın kilot reklamını nasıl tanıtmışlar. Akıl dolu hareket bunlar maynk :D:D

ÇILGIN İNGİLİZ MODACILAR YENİ TASARLADIKLARI 'SİHİRLİ KÜLOT'U YİNE ÇILGIN BİR YÖNTEMLE TANITTI.

Moda yazarı ve tasarımcı Trinny Woodall ve Susannah Constantine ikilisi birlikte yarattıkları yeni külotu halk arasında uygulamalı tanıttı. 'Magic knicker; sihirli külot' adını verdikleri bu yeni iç giyimin özelliği kalçaları dar ve popyu yulkarıda göstermesi. İrlanda'nın başkenti Dublin'in önemli merkezlerinden Merrion Square Gardens'da yapılan tanıtımda modacı ikili halka külotun etkisini uygulamalı gösterdi, Trinny'nin eteğini açan Susannah külotun etkisini ayrıntılı bir şekilde tanıttı.

2004 yılında yazdıkları 'Ne giymemeliyiz' adlı kitapla satış rekoru kıran ünlü modacılar daha önce de tasarladıkları sutyeni mankenin üzerinde elleyerek anlatmışlardı.

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    vallahi deliirmişler

3. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    tanıtım için güzel bi düşünce sadece bu tanıtımla istedikleri ilgiyi bulurlar...ayrıca ürün de hiç fena deil yanii:)

4. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    reklam kokan hareketler bunlar..:)

Sihirli Kilot ve Canlı Canlı Tanıtım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mor Ve Ötesi - Canlı Yayın

Mor Ve Ötesi - Canlı Yayın

Gördüm ben gördüm ben gördüm sen gitmeden önceki son sesini Gördüm ben gördüm uyumadan söyledim ki kendime Bu sözcükler var sadece elimde benim elimde Git bunlardan kurtul mümkünse git ağla bir başka yüzle Yeter dedim içimdeki sahte işkence sesine Senin için ve sadece senindi anım Sorma lütfen sorma bana ne kadar içtensin diye Haykırdıkça gözlerinle utanırım olmaya Bir sen vardın ben vardım...
  2. canlılarda üreme ve çoğalma biyoloji

canlılarda üreme ve çoğalma biyoloji

karayosunlarında üreme canlılarda yaşama ve üreme daldırma ile CANLILARDA ÜREME ve ÇOĞALMA Üreme:Canlıların soylarının devamı için kendilerine benzer yavrular meydana getirmelerine denir.eşeyli ve eşeysiz olarak iki şekilde olur. Eşeysiz üreme:Eşey hücrelerine gerek olmadan yapılan üreme şeklidir. Yavrular tamamen ana bireye benzerler. Eşeysiz üreme çeşitleri: 1.Bölünme:Monera, protista ve...
  3. Ekoloji Dünya Ortamı ve Canlılar

Ekoloji Dünya Ortamı ve Canlılar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. CANLILARIN ÇEŞİTLİLİĞİ ve SINIFLANDIRILMASI

CANLILARIN ÇEŞİTLİLİĞİ ve SINIFLANDIRILMASI

CANLILARIN ÇEŞİTLİLİĞİ ve SINIFLANDIRILMASI Canlıların Sınıflandırılması : Canlıların belirli Özellikleri göz önüne alınarak yapılan gruplandırmaya sınıflandırma veya biyosistematik denir. Sınıflandırmayı inceleyen bilim dalına sistematik ( Taksonomi) denir. Sınıflandırma ikiye ayrılır: 1) Ampirik (yapay = suni) sınıflandırma : Canlıları dış görünüş, yaşayış ve birkaç yüzeysel özelliğine göre...
  5. Tersanede Canlı Denek ve Güvenlik?

Tersanede Canlı Denek ve Güvenlik?

Canlı denek faciasının yaşandığı Tuzla’daki Gisan Tersanesi’nin interneteki sitesinde çevre ve güvenlik politikaları yer alıyor. Kurucusu "Çanak Mehmet" lakabıyla bilinen Mehmet Oyar olan Gisan’ın politikaları arasında, "Çalışanlara eğitim vermek, insan ve çevre sağlığını göz önünde bulundurmak, tersanede güvenlik konularında çeşitli projeler üzerinde çalışmak" dikkat...

Sayfayı Paylaş