gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sihirli Orman Film Fragmanı

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sihirle ilgili filmler sihir ile ilgili filmler

Yönetmen: Ángel de la Cruz, Manolo Gómez
    Senaryo: Ángel de la Cruz, Wenceslao Fernández Flórez
    Müzik: Arturo B. Kress, Sergio Pena Castro
    Görüntü Yönetmeni:

Oyuncular:

Tür: Animasyon - Komedi - Fantastik
    Yapım: İspanya
    Dil: İspanyolca
    Dağıtıcı Firmalar: UIP

Cecebre ormanında yaşayan ağaçlar ve hayvanlar, etrafta insan olmadığı müddetçe birbirleriyle konuşuyorlardır. Bunu keşfeden bir bilim adamı, tezini ispatlamak için köstebek Linda'yı kaçırır.

Bilimadamının çirkin, süslü karısı, Linda'dan kürk mont yapmak için onu ele geçirir. Bu durumu Linda'nın sevgilisi Furi ağaçlar tarafından duyunca, Linda'yı kurtarmak için tüm orman harekete geçer.

İspanya yapımı 3 boyutlu animasyon, büyükleri de izleyici koltuğuna oturtacak türden.

Sihirli Orman Film Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orman

Orman

Orman içerisinde yürümek veya ağaç kesmek, işlerini yoluna koymak ve düzene sokmak için bütün engelleri kaldırmaya işarettir. Orman içerisinde yürümek veya ağaç kesmek, işlerini yoluna koymak ve için bütün zorlukları aşmaya yorumlanır. Ormanda kaybolmak, iş yaşamınızda zorluklara işarettir. Yeşil bir orman görmek, elinizi attığınız işlerde başarı kazanacağını işaret eder. Ormanda kaybolmak iş...
  2. Sihirli Annem 4.bölüm fragmanı (20 mayıs)

Sihirli Annem 4.bölüm fragmanı (20 mayıs)

sihirli annem, 4.bölüm fragmanı, 20 mayıs, tanıtımı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz http://www.youtube.com/watch?v=sLBbTol0bEA
  3. ''Şeytanı Gördüm'' Film Fragmanı

''Şeytanı Gördüm'' Film Fragmanı

şeytanı gördüm, i saw the devil, fragmanı, tanıtımı, oyncuları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, ''Şeytanı Gördüm'' ,korku filmi ve Kore sineması severler için ... Süresi : 144 dak. Yönetmen : Ji-woon Kim Tür : Aksiyon, Dram, Gerilim, Korku, Suç Senaryo : Park Hoon-jeong-ı Yapımcı : Hun-you Jeong, Kee-young Cheong Görüntü Yön. : Mogae Lee Müzik : Mowg, Mogg...
  4. Hükümet Kadın Film Fragmanı

Hükümet Kadın Film Fragmanı

Bu konu Hükemet kadın filminin konusu ve fragmanına yer vermektedir. Bana göre yılın yerli film dalında en komik filmlerinden biri olacak Hükümet Kadın, güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. En kısa zamanda eşimle birlikte bizde bu filmi izlemek için sinemanın yolunu tutacaz. Fragmanı bile insanı güldürmeye yetiyor full filmi düşünemiyorum bile:D:D Demet...
  5. Yapışık Kardeşler Film Fragmanı

Yapışık Kardeşler Film Fragmanı

yapışık kardeşler film konusu,yapışık kardeşler film hakkında,yapışık kardeşler fragmanı izle,yapışık kardeşler izle,yapışık kardeşler film oyuncuları,yapışık kardeşler yönetmeni Halim ile Selim komik iki kardeştir. Fakat sıradan kardeşlerden farkları, doğuştan yapışık ikizler olmaları bu yaşa kadar beraber yaşamış olmalarıdır. Küçük bir köyde sıradışı hayatlarına mutlu mesut devam ederler...

Sayfayı Paylaş