gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sihirli Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sihirli Sözler öyle sihirli olsun ki göndereceğim yazacağım kişi büyülensin ve bana geri gelsin lütfen! hadi sizden güzel ve sihirli sözler bekliyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sihirli Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burçların Sihirli Sözü

Burçların Sihirli Sözü

burclarin özeligi sihirli burçlar Burcunuz sihirli kelimesinin hangi kelime olduğunu merak ediyorsanız buyrunuzz:ehi: Koç Özelliği: Aktiflik Sihirli kelimesi: Ben Boğa Özelliği: Kalıcılık Sihirli kelimesi: Benim İkizler Özelliği: Çok yönlülük Sihirli kelimesi: Bence Yengeç Özelliği: Bağlılık Sihirli kelimesi: Hissediyorum Aslan Özelliği: Çekicilik Sihirli kelimesi: Ben yapacağım...
  2. sihirli deynek

sihirli deynek

elinizde bi sihirli deynek var ve birşeyi değiştirme hakkınız var neyi değiştirirsiniz melişlerim:)
  3. Mutlu bir ilişki için 7 sihirli söz

Mutlu bir ilişki için 7 sihirli söz

ilişkiye başlama sözleri ilişki mesajları yeni ilişkiye başlarken güzel sözler İlişkinizin başladığı ilk günlerde ki o güzel sözleri duymuyor ve jestleri, hediyeleri almıyor - görmüyor musunuz? Ondan beklediklerinizi, sizde mi yapmıyor sunuz? O halde bir an önce ilişkinizin gidişatına bir el atmalı ve eski günlerde ki mutlu bir ilişkiye sahip olmalısınız Melek'ler:) Nasıl mı; buyrun işinizi...
  4. 2012 Kısa Sihirli Sözler

2012 Kısa Sihirli Sözler

Sihirli Sözler 2012 Kısa Sihirli Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler ve sihirli sözler arayan siz sevgili misafirler, sizler için bu yazımızda oldukça etkileyici yeni ve sihirli oaln güzel sözleri paylaşıma açıyoruz. -Gül bebeğim benim Gül Kokulu Yarim Sihirli Sevdamın Büyüleyici Aşkı Seviyorum Seni. -Seni her Mevsim Aynı hava Koşullarında Seveceğim bebeğim Sen Benim Biricik Eşimsin...
  5. En Güzel Sihirli Sözler Sihirli  Mesajlar burada!

En Güzel Sihirli Sözler Sihirli Mesajlar burada!

En Güzel Sihirli Mesajlar Kısa Sihirli Mesajlar Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ister Facebook sayfanızda isterseniz de msn iletinizde sevdiklerinize yazacağınız birbirinden güzel ve sihirli mesajlar paylaşıyoruz. Sizde benim bir kaç tane sihirli sözler ihtiyacım var diyorsanız o halde buyrun; -Şimdi tam Zamanı Haykırıyorum Sana Sevdamı Seni Çok Seviyorum Bu Sihirin...

Sayfayı Paylaş