gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

şiir albümü yattı, şarkıcı oluyor

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

DEFİLELER BİTTİ ŞARKICI OLACAĞIM![​IMG] BİR MANKEN DAHA ŞARKICI OLMAYA KARAR VERDİ. ECE GÜRSEL YAKINDA BİR ALBÜM ÇIKARMAYA HAZIRLANIYOR

Podyumların kıdemli mankenlerinden Ece Gürsel geçtiğimiz yıl, ‘Şiir albümü yapmak istiyorum, tüm şiirleri kendim seslendireceğim’ demişti. Şiir albümü suya düşen Gürsel şimdi şarkı albümü yapmak için hazırlanıyor. ‘Podyumların eski tadı yok. Çok az defile yapılıyor, bu yüzden şarkıcılığı düşünüyorum’ diyor.

şiir albümü yattı, şarkıcı oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ŞİİR

ŞİİR

Hz. Enes (r.a) anlatıyor: Medine dışında çölde yaşayan birisi Hz. Peygamber'e (s.a.v) geldi ve: "Ey Allah'ın Resûlü! Kıyamet ne zaman kopacaktır?" diye sordu. Efendimiz (s.a.v): "Hay yazık sana, sen kıyamet için ne hazırladın?" diye sordu. Adam: "Öyle fazla bir ibadet ve taatim yoktur, fakat ben Allah ve Resûlünü seviyorum" diye cevap verdi. O zaman...
  2. Albüm

Albüm

Eskiden tanıdık birinden haber almaya ya da onunla karşılaşmaya delalet eder.Bir albüme fotoğraf taktığını gören kimse geçmişten aldığı ders sayesinde daha dikkatli davranacak ve bir engeli de böylece aşacaktır. İçi fotoğraflarla dolu bir albüm görmek geçmişte kalan ve birden tekrar alevlenecek bir olay olarak yorumlanır. Bir albüme fotoğraf taktığını gören kimse geçmişten aldığı ders...
  3. Organize Oluyoruz Volume 1 albümü şarkıları

Organize Oluyoruz Volume 1 albümü şarkıları

organize oluyoruz volume 1 organize oluyoruz volume 1, albümü, şarkıları, albüm kapağı hakkında aradığınız merak ettiğiniz herşey burada arkadaşlar Türk Rap'inin öncü dev isimleri organize oldu ve bu topluğuda "Organize Oluyoruz Volume 1" adını verdi Melek'lerim. Albümün ilk klibini Ceza'nın şarkısı olan 'Sende Biraz Delisin'e çeken "Organize oluyoruz Volume 1" albümünde...
  4. Ebru Cündübeyoğlu Şarkıcı Oluyor!

Ebru Cündübeyoğlu Şarkıcı Oluyor!

Bu sayfa; Ebru Cündübeyoğlu Şarkıcı Oluyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eski model ve oyuncu "]Ebru Cündübeyoğlu şarkıcı oluyor. Cündübeyoğlu bir Türk Sanat Müziği albümüm çıkarmaya hazırlanıyor. İşte 12 parçalık bu yeni albümün detayları... OYUNCU Ebru Cündübeyoğlu sürpriz yaptı, albüm hazırladı. Cündübeyoğlu, “Sevdiğim Şarkılar” adlı çalışma için...
  5. Şarkıcı Teoman Baba Oluyor!

Şarkıcı Teoman Baba Oluyor!

teoman haberleri teoman baba mı oluyor Sevgili melekler, rock müziğin önemli isimlerinden Teoman baba oluyor. Aralık ayında fotoğrafçı Ayşe Kaya ile nikâh masasına oturan ünlü rockçının eşinin üç aylık hamile olduğu öğrenildi. Teoman, mayıs ayında gazetecilerin sorusuna, “Yaşım 45... Artık benim de baba olma zamanım geldi” yanıtını vermişti.

Sayfayı Paylaş