gebe
  1. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0

şiir,sözler,,vs

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında burçinduman tarafından paylaşıldı.

selam melekler..... herkeziin sevdıqı güzel söz anlamlı sözler.. şiirler gerçek aşk hikayeleriinizi yazınn:) ben basladım bile :)
    sEçİm SeNiN....
    Çaresizlik öqretilmiştir..başarılı olmakta öqrenilebilinir.Sende sandıqından fazlası var. Gelebileceqin en iyi yerde deyilsin yeni bır hayat için yeni bir akıldır.. Dogru şeyi yapmak için yanlış zaman yoktur... Rüzqarı suçlamayı bırak yelkenleri kullanmayı öqren.. Seyirci koltuqundan sıkıldıysannnnn sahneye çık.... Zirvede her zaman bir kişiye yer var... Başkaları yapabildiyse sende yaparsın.. HAYATTA YA TOZU DUMANA KATARSIN YADAAAAA TOZU DUMANI YUTARSIN
    SEÇİM SENİN!!!!!!!! :)

Asena_Sule bunu beğendi.
  2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    benden de bi kaç söz
    Dayanbe gönlüm!. Bîçâre değilsin, Yaradan sana yâr.. Kimsesiz değilsin, yanında "Kimsesizler kimsesi" var! Biliyorum, Sığmazsın hiç bir yere busevdayla, dünya sana dar! Ama dayan gönlüm! Dayan ki her gecenin mutlaka bir sabahı var..

Heraşk bir bedel istiyormuş, her aşk bir fedakârlık.Züleyha,sevmiş, tahtından olmuş.Yusuf, sevmiş, özgürlüğünden.Leyla,sevmiş, sarayından.Mecnun, sevmiş, aklından.Şimdi pervane bilepervasızca uçuyorken ateşe.Siz neyi göze alıp çıktınız buyola?NEYİNİZİ FEDA EDEBİLİRSİNİZ SEVDİĞİNİZİN YOLUNA?

Babamınküçük kızıydım ben.Elinden tutup bakkala götürdüğü, şekeralıp mutlu ettiği küçük kızı. Küçücük bir kızdım benkanayan dizleri olan, pembe pembe elbiseler içinde saçı iki yanaörülüp prenses ilan edilen. Yetmedi bana bu mutluluk büyümekistedim. Ve bir gün geldi büyüdüm. Babam artık elimden tutmuyor,şekerle alınacak bir gönlüm bile yok. İnsan kanayan dizleriniözler mi? Ben özledim...

Birkadına ne verirseniz verin, onu daha da büyük hale getirir. Onabir ev verirsiniz, size bir yuva verir. Ona sebze verirsiniz, sizeyemek verir. Ona bir gülücük verirsiniz, size kalbini verir.Kendisine verileni,çarpıp çoğaltarak geri verir… Bu yüzden onaçamur atarsanız, Karşılığında bir bataklıkta boğulmaya hazırolun…

Benne zaman bedel ödesem; üstü kalsın demeden
    hesabıkapatmam.Ve öfkeyle kalktıysam; emin ol zarar
    vermedenoturmam..

burçinduman bunu beğendi.
  3. burçinduman

burçinduman Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    asenasule cok quzel şeyler paylasmıssn cnm superler))

Asena_Sule bunu beğendi.
  4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    sağol canım beyendiysen ben teşekkür ederim

burçinduman bunu beğendi.
şiir,sözler,,vs konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komik şiirler sözler

komik şiirler sözler

komik şiirler sözler Babamı Dinliyorum Babamı dinliyorum gözlerim kapalı Önce bir yumruk hissediyorum hafiften Ardından tekmeler geliyor kafama Uçuyorum havalarda Uzaklarda, çok uzaklarda Annemin hiç durmayan çığlıkları Babamı dinliyorum gözlerim kapalı Bu dönem sınıfı geçeceğim derken Geliyor sürü sürü kırıklar Ahlar çekiyorum odamda Gözümün önüne geliyor müdürün bakışları Babamı...
  2. Şarkı sözlerinden şiir

Şarkı sözlerinden şiir

Farklı farklı şarkı sözlerinden uzun bi şiir yazmaya ne dersiniz :) Başı yine ben getiriyorumm :) Meğer hiç tanımamışım Ne kendimi ne seni Görünenle yetinmişim Durup hiç dinlememişim Kalbimin nefesini Sevilmişim sevmişim Göz göre göre kaybetmişim
  3. Ya habibi notaları sözleri vs varmı melekler

Ya habibi notaları sözleri vs varmı melekler

Ya habibi diye bir parça vardı acaba bu parçayıda selami şahin söylüyordu da neyse bana bu parçanın notaları lazım meleklerim ya. tşk.
  4. Dinle sevgili lodos çarptı şarkısı sözleri vs var mı

Dinle sevgili lodos çarptı şarkısı sözleri vs var mı

Dinle sevgilide lodos çarptı isimli bir şarkı var bu şarkının sözleri lazım bana kim söylüyor yardım edin bana
  5. Kızlar bana kardeşlik sözleri mesajları vs lazım

Kızlar bana kardeşlik sözleri mesajları vs lazım

Selam melekler, bana kardeşlik ile ilgili sözler lağzım. Kısada olabilir uzun yazıları da olabilir. varsa yine kardeşliği çağrıştıran şiirleri de verebilirsiniz arkadaşlarım. Teşekkür ediyorum. Allah rağzı gele.

Sayfayı Paylaş