gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Şık broj modelleri..

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Her geçen gün yepyeni aksesuar modelleri çıkıyo bizde alıyoruz:Dbroj takmayı seven bayanlar bu modeller sizlere ceketinizin yakasına yada dekoltenizi abattırsanız dekoltenize takabileceğiniz şık broj modelleri ..

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Vayyyy çok güzeller özelliklede bu örümceğe bayıldım emeğine sağlık:

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy hepside çok güzeller canım :)

paylaşım için teşekkürler

Şık broj modelleri.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şık Salon Perde Modelleri

Şık Salon Perde Modelleri

şık perde modelleri şık salon perde modelleri salon perdeleri en perdeleri 2011 Salonlar evlerimizin en güzel olmasını istediğimiz odalarından birirdir. Konuklarımızı ağırladığıız salonlarımızı, daha modern ve güzel olması için elimizden geldiği kadar özenle dekore etmeye çalışırız. Perdeler ise ev dekorasyonunda vazgeçilmez ev-tekstil ürünlerinden birirdir. Perdeler, dekorasyonu tamamlayıcı,...
  2. Çok şık elbise modelleri

Çok şık elbise modelleri

şık elbise en şık elbiseler elbise çok modelleri leopar desenli modelleri Şimdide sizlere bu çok şık dizi üstü ve mini elbise modellerini paylaşıyorum meleklerim oldukça modelleri güzel hemde şık... Nasıl ama dediğim kadar varmı :tik:
  3. Şık mutfaklara şık eviye modelleri

Şık mutfaklara şık eviye modelleri

Farklı eviye modelleri Mutfak eviyeleri Mutfak dekorasyonunuzda farklılık yapmak istiyorsanız bu eviye modelleri ihtiyacınız olan model olabilir. Oldukça fonksiyonel olan bu eviyeler mutfak modasına yeni bir yön katacak gibi görünüyor meleklerim.
  4. Şık aydınlatma modeli

Şık aydınlatma modeli

Modern aydınlatma Avize modelleri Şık aydınlatma modeli arıyorsanız bu manolya aydınlatma modeli lşık görüntüsü ile maknınıza hoş bir görünüm kazandıracak. Metal yapısı ve zarif tasarımı ile bu aydınlatma modeli salonlara çok yakışır.
  5. Şık banyolara şık sauna modelleri

Şık banyolara şık sauna modelleri

bu konumuz;sauna odaları,sauna modelleri hakkında bilgi vermektedir. Sauna diyince benim ilk aklıma gelen önceleri hamam olurdu.Çoğumuz sauna kültürünü lüks donanımlı otellerde görmüşüzdür.Oysa şimdiki dönem ev inşasında muhakkak ,her banyoda saunalar bulunmakta.Bana göre bir banyoda olması gereken,sauna,osmanlı hamamı birde içinde keyif yapacağınız jakuzi olmalı.Farklı banyo tasarımı...

Sayfayı Paylaş