gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Şık Davetlerde Kıyafetinizle Uyumlu Olacak Halhal Modelleri...

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Halhal Modelleri Parmağa Geçirilmiş Halhal Modelleri

Kızlar ben bu halhallara bayıldım..Çok şık ve ayağı zarif gösteriyor...Hatta gece dacetlerinde kıyafetinizle uyumlu hale getirebileceğiniz halhal modelleri bunlar...İşte en güzellerini sizlerle paylaşıyorum...

Şık Davetlerde Kıyafetinizle Uyumlu Olacak Halhal Modelleri... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Halhal modelleri sizler için

Halhal modelleri sizler için

ayak halhalı Halhal ayağı zarif gösteren takı aksesuarlarından biri.Ben kullanamıyorum ama sizler için paylaşmak istiyorum.Çünkü çok güzeller ve ayakta muhteşem görünüyorlar.Artık yazda kapıda arkadaşlar.Bu halhallarla ayaklarınız muhteşem görünecek.
  2. Halhal Modelleri

Halhal Modelleri

halhal modelleri halhal dövme dövme modelleri hal hal dövmeleri dövmesi Yazın en çok kullandığımız aksesuarlardan biri halhal.çünkü yazın yazlık terlikler giyiyoruz buda halhalı ortaya çıkarıp hem ayağı şık hemde zarif görüntü sağlıyor.işte sizlre seçtiğim bikaç taşlı, zincirli,boncuklu halhallar.
  3. Yaz Davetleri İçin Şık Tulum Modelleri 2012

Yaz Davetleri İçin Şık Tulum Modelleri 2012

abiye tulumlar 2012 abiye tulum modelleri Sevgili melekler, sıcak yaz geceleri davetler ve düğünler için son derece ideal. Hele de yaz güneşi altında hafif bronzlaşan tenlere giyilen açık renk kıyafetlerle bayanlar çok gözalıcı görünür. Düzgün vücut hatları gerektirdiği için çok fazla tercih edilmeyen abiye tulumlar da gece davetlerinin son derece şık parçaları. Uzun boylu ve zayıf...

Sayfayı Paylaş