gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Şık Etek kombinleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

uzun etek kombinleri Her kadının giyim tarzı farklıdır. Alt giyim olarak kimi etek, kimi pantolon, kimi ise jean'dan yana tercih yapar.Benim tarzım jean'dan yana.Ama ben genellikle salaş tarzı jeanları tercih ediyorum.Hem görünüm olarak şık duruyorlar hemde çok rahatlar:)Benim gibi rahatına düşkün bayanlara tavsiyemdir:ehi:
    Ülkemiz de kadınların bence % 50'si etek diğer % 50'side jean-pantolon giyiniyor.Ben de etek giyinmeyi seven meleklerime birbirinden şık etek kombinleri sunacağım:)Buyrunuz etek severler:):):)

Belki tarzınıza uzak kombinlerdir ama ben yine de paylaşmak istedim.Belki bu tarz seven meleklerimizde vardır.Bana sorarsanız bence harika görünüyorlar.Hatta süperler:ehi:

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
  3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
  4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlk cnm

5. CiCi-MeLeK

CiCi-MeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Şık Etek kombinleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. etek kombinleri

etek kombinleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Şık Etekler ve Kombinleri

Şık Etekler ve Kombinleri

Birbirinden Şık Etekler ve bir o kadarda şık kombinleri
  3. Mini etek kombinleri

Mini etek kombinleri

etek kombinleri etekli kombinler mini etek kombinleri kot kot kombin
  4. Etek Ceket Kombinleri

Etek Ceket Kombinleri

şık etek ceket modelleri ceket kombinleri etek kombinleri Etek Ceket Kombinleri Kadına en çok yakışan, güzelliğini vurgulayan kıyafetlerden biri etektir. Tarzınızda yenilik yapmak, bulunduğunuz ortamda şıklığınızla göz kamaştırmak istiyorsanız etek ceket kombinlerini deneyebilirsiniz. Özel bir davet katılırken saten ya da şifon kumaştan üretilmiş balon etekleri, işte giderken pamuklu...
  5. Şık Kalem Etek Kombinlerinden Örnekler 2012

Şık Kalem Etek Kombinlerinden Örnekler 2012

kalem etek kombinleri kalem etek kombinasyonları Sevgili melekler, güzel giyinmek, kenidine yakışanı bilmek ve uygulamak gerçekten önemli bir iştir ve ne yazık ki herkes beceremez. Kıyafetinizin içinde rahat ve bir o kadar da alımlı görünmelisiniz. Dünyaca ünlü modacı Donna Karan, kadın vücudunun en güzel halinin bir kalem etek içindeyken görülebileceğini söylemiş. Oysa kalem etek giyimi...

Sayfayı Paylaş