gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Şık Gelinlik Modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

en yeni gelinlik modelleri yeni gelinlik modelleri tüylü tüylü gelinlikler Düğün hazırlıklarınızı sürdürüyorsunuz ve hazırlıkların en keyifli bölümüne geldiniz.Gelinlik seçimi...Ama aklınızda hiç bir model yok ve olan modelleride beğenmiyorsanız bence bu modeller görülmeye değer genç melişler.. [​IMG]

Meleklermekanı.com olarak evlenecek tüm çiftlerimize mutluluklar dileriz.

2. despina

despina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Çok şıklar teşekkürler :)

Şık Gelinlik Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok şık gelinlik modelleri

çok şık gelinlik modelleri

rüyam gelinlik trabzon trabzon rüyam gelinlik modelleri modelleri 2011 düğününüzde prensesi andırcağınız gelinlik modelleri
  2. Sade ve şık gelinlik modelleri

Sade ve şık gelinlik modelleri

sade ve şık gelinlikler şık gelinlik modelleri sade gelinlikler ve gelinlik modelleri Eğer gelinlik tercihiniz sade olmasından yanaysa bu modeller tam size göre...Sadeliği ve şıklığı bir arada bulunduran bu gelinlikler her bedene ve zevke uygun bir şekilde üretilmiş olup sizlerin bu en önemli geceniz için tasarlanmıştır:tik:
  3. En Şık Gelinlik Modelleri

En Şık Gelinlik Modelleri

şık gelinlikler en şık gelinlikler gelınlıkler gelinlik modelleri gelinlik modellerı Beyaz gelinlik her kızın hayalini süsler.Göz kamaştırıcı,hiç akıllardan çıkmayan bir gelinlik kesinlikle hepimiz düşünürüz. Bu beyaz hayal için sizlere bir kaç model de ben gösteriyim.Belki hayalinizdeki gelinlikler bu modellere yakındır.
  4. Çok şık farklı gelinlik modelleri

Çok şık farklı gelinlik modelleri

gelinlik, en yeni gelinlikler, düğün modası, yaz gelinleri, gelinlik modelleri ilgili bilgiler burada Çok beğendiğim birbirinden şık ve asil duran gelinlik modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum.Bu gelinliklerinin içinde kendinizi tam bir prenses gibi hissedebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş