gebe
  1. Zeynep_bg

Zeynep_bg Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sık idrara cikiyorum,fazla su da icmiyorum,midem bulaniyor

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında Zeynep_bg tarafından paylaşıldı.

lutfen yardim edin Merhabalar arkadaslar,size bir sorum olacak.Yaklasik 1 aydir cok sık idrara cikiyorum,fazla su da icmiyorum,midem bulaniyor mutlaka gunde 1 kere,bu gun regl olmam gerekiyodu ama olmadim,ama 2 gun adet sancilarim vardi,bugunse hic yok.1 yil bekledim hamile kalmayi ama olmadi,doktorun soyledigine gore bi sorunum yok.Acaba hamilemiyim?Hamileligin il ayinda boyle adet sancilari olabilirmi?Yardim ederseniz cok sevinirim,cunku bu soru benim icin cok onemli.Simdiden tesekur ederim!

2. zeyno2222

zeyno2222 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    olabiliyomuş öle sqancılar çünkü adet belirtileri ve gebelik belirtileri aynıymış die biliyorm

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

canım evet sancı çok oluyor aynı adet olacakmış gibi hatta ben adet olacam diye ilaç içip ped bile kullandım ama hamileydim tekrar test yap yapmadıysan bekle ama kan testinde çıkar hadi hayırlısı.

4. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bende öyle oldum heran adetim gelicekmis gibi haberi gidip bakiyordum

5. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar banada bir yardımcı olursanız sevinirim.Regl günü geçmeden kan testinde hamilelik belli olur mu?Yada ne kadarlık hamilelikler çıkar.Yardım lütfen.

6. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0

kan testinde adet gecikmeden 3-4 gün evelden cika biliniyormus diye duydum

7. ipeksenblood

ipeksenblood Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Cinler bir insani hamile birakir mi ?

sık idrara cikiyorum,fazla su da icmiyorum,midem bulaniyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebede sık idrar

Gebede sık idrar

Gebe kadınlar gebeliğin ilk ve son üç aylık dönemlerinde sık sık tuvalete gitmek zorunda kalırlar. İdrara çıkma sıklığının bu kadar artmasının nedenlerinden biri beden de artan zehirli maddelerin atılımını hızlandırmak amacıyla böbreklerin çalışma hızının artması ve vücut sıvı hacmindeki artıştır. Başka bir neden ise idrar kesesine komşu konumda olan rahim büyüdükçe oluşturduğu basınçtır....
  2. Sık sık idrara çıkma

Sık sık idrara çıkma

sık tuvalete gitmenin sebepleri sık sık idrara çıkma, sebepleri, ve yanma, hissi, tedavisi, gitme Sık sık idrara çıkmanın sebeplerini ve bu sağlık sorununun sebeplerine göre tedavi yöntemlerini ele alıyoruz bu yazımızda Melek'ler. Sık idrar çıkmada, kişinin ağrısız bir şekilde ama sık sık idrara çıkması kastedilir. İsrar sıkışmada, kişi aniden sıkıştıran bie idrar yapma hisis ve...
  3. Midem bulaniyor ne yapmam lazim!

Midem bulaniyor ne yapmam lazim!

gebelikte mide bulantisi mide bulantina ne iyi gelir mide bulantisi icin ne yapilmali hamilelikte mide bulantisi nasil gecer konulari burada melekler Sevgili Anne adayi Meleklerimiz, Bircogunuzun ozellikle gebeligin erken donemlerinde baslayan mide bulantilarindan ve MIDE YANMASINDAN sikayetci oldugunuzu tahmin ediyorum... Gebeligin ilk haftalarinda baslayan mide bulantilari...
  4. gebelikte sık idrara çıkma

gebelikte sık idrara çıkma

Gebelik ilerledikçe; büyüyen rahimin etkisi ile idrar torbasına baskı sonucu mesane kapasitesi oldukça azalır. Daha az miktardaki idrar ile mesanede dolma hissi belirir. Bu sık ve az miktarda idrar yapmaya neden olur. Hatta bazen anne adayları geceleri sık kalkma nedeni ile uyku problemi bile yaşayabilirler. Bu durum özellikle ilk 3 ay ve son 3 aylık gebelik periyodunda kendini gösterir....
  5. hamilelikte sık idrarın nedenleri

hamilelikte sık idrarın nedenleri

Sık idrar idrar yolları enfeksiyon merhaba kızlark tuvalet ihhamileliğinde bundan şikayet ettmeyen yoktur heralde ben son aylarımı neredeyse tuvaette geçiriyordum özellikte ilk 3 ve son 3 ay daha sık görünüyor çünkü rahim"] idrar torbasına baskı yapıyor ve buda sık tuvalet ihtıyacı oluyor bu durum için zaten herhangi bir ilaç kullanımı yok

Sayfayı Paylaş