gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şık Kalem Etek Kombinlerinden Örnekler 2012

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kalem etek kombinleri kalem etek kombinasyonları

Sevgili melekler, güzel giyinmek, kenidine yakışanı bilmek ve uygulamak gerçekten önemli bir iştir ve ne yazık ki herkes beceremez. Kıyafetinizin içinde rahat ve bir o kadar da alımlı görünmelisiniz. Dünyaca ünlü modacı Donna Karan, kadın vücudunun en güzel halinin bir kalem etek içindeyken görülebileceğini söylemiş. Oysa kalem etek giyimi zor, kimisinin kendini içinde demode, kimisinin de emanet gibi hissettiği giyimi zor bir etek. Biz de bu yazımızda giyindiğinizde hem rahat olacağınız hem de şık görüneceğiniz kalem etek kombinasyonları nasıl yapılır, anlatmaya ve göstermeye çalışacağız :)

Retro
    Kalem etekleri yeniden raflara dizenin Mad Men dizisindeki seksi sekreter Joan'un oldu. Onun 60'lı yıl şıklığını tam olarak yaşamak için kalem eteğinizi başka retro parçalarla süsleyebilirsiniz. Retro, her tür demode riski taşıyan kıyafetle alternatif bir tarz yaratmak için en kolay yoldur. Alışveriş yaparken bu bilgiyi hatırlayın.

Aksesuar
    Aksesuarlar kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayabilir. Belinize ince ya da korse bir kemer takabilirsiniz. Kolyeler ve küpelerle tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Aslında bunların hiçbirine ihtiyacınız yok, fakat yüksek bel bir kalem etek size kombinasyonunuzu 'ayrık' hissettirebilir. Bütünü korumak için aksesuar en güvenli yöntemdir.

Triko
    Kalem etekle kendinizi fazla gösterişli hissettiğinizde trikoların huzurlu ve sade kollarına kendinizi bırakabilirsiniz. Uzun bir üst parça ve ince bir kemerle peplum etkisi yaratarak aleyhinize görünen bu kombinasyonu bir anda gole bile çevirebilirsiniz!

Işıltılar
    Korkunuz sade olmaksa siyaha güvenin. Üstünüz için canlı bir renk seçin ve siyah bir kalem etek giyin. Bu fazlalıkları da kapatacak, bir anda çok seksi bir vücudunuz olacak. Biraz ışıltıyla pahalı davetlere katılacak kadar iyi görünüyorsunuz.

Jean
    Kalem eteğin kesimine bayılıyor, fakat içinde kendinizi başka biri gibi hissediyorsanız jean ve şambre kumaşlar tam sizin için! Onun bilindik dokusu içinde şıklığınızı güvenle taşıyabilirsiniz. Çok kalın kumaşlar olmamasına dikkat edin.

Renkler
    Eğer vücudunuza tam oturan şık bir kalem eteğiniz varsa, üstünüze ne giyerseniz giyin muhteşem görünecektir. Bunun rahatlığıyla biraz renklerle oynamaya ne dersiniz? Zıt renkler, pastel renkler, neon renkler ya da doğal renkler... Bu sezon istediğiniz her türlü rengi giyebilirsiniz.

2. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

buna bayılsdım tıtanım elıne saglık :D:D[​IMG]

Şık Kalem Etek Kombinlerinden Örnekler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şık Etekler ve Kombinleri

Şık Etekler ve Kombinleri

Birbirinden Şık Etekler ve bir o kadarda şık kombinleri
  2. Şık Etek kombinleri

Şık Etek kombinleri

uzun etek kombinleri Her kadının giyim tarzı farklıdır. Alt giyim olarak kimi etek, kimi pantolon, kimi ise jean'dan yana tercih yapar.Benim tarzım jean'dan yana.Ama ben genellikle salaş tarzı jeanları tercih ediyorum.Hem görünüm olarak şık duruyorlar hemde çok rahatlar:)Benim gibi rahatına düşkün bayanlara tavsiyemdir:ehi: Ülkemiz de kadınların bence % 50'si etek diğer % 50'side...
  3. 2012 Kalem Etek Modelleri

2012 Kalem Etek Modelleri

2012 Kalem Etek Modelleri paylaşırmısınız rica etsem bu sene etek almayı düşünüyorum ve o tarz etekleri çok beğeniyorum.
  4. Kalem Etek Kombinleri Meleklerimiz İçin...

Kalem Etek Kombinleri Meleklerimiz İçin...

Kalem Etek Modelleri Kalem Etek Nasıl Giyilir İşte Şıklığınıza şıklık katmak isteyen bayanlar....Kalem Etek Modelleri sizi hem şık hemde daha hoş gösterecektir..Kalem eteklerinizi sadece ofiste değil günlük hayatta da kullanabilirsiniz. Size ilham verecek kalem etek kombinlerinden bir derleme sunuyorum sizlere eminim beğenirsiniz.... Diz hizasında ya da dizin bir karış altında...
  5. Kalem Etek Modelleri ve Kombinleri 2016

Kalem Etek Modelleri ve Kombinleri 2016

Bayanların vazgeçilmez bir giyim stili olan etek modelleri sezonuna göre farklı renk ve tasarımlar ile her sene giyim marka ve firmaların koleksiyonların da yer alarak bayanlara sunuluyor. Özellikle çalışan bayanlar arasın da trend olan kalem etek modelleri özel günlerde de tercih edilerek farklı kombinler eşliğin de bayanların beğenisini kazanıyor. Kalem etek modelleri dar bir kesime sahip...

Sayfayı Paylaş