gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Sık Söylenen Yalanlar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

herkes sanırım bunların cokca söylenen yalanlar oldugunu biliyolardır bilmeyenleerede allah yardım etsin ne diyelim
    * Önemli olan ruh güzelliği.

* Senden baska kimseyi sevmedim.

* Bir kereden birşey çıkmaz.

* Şimdi ben de seni arayacaktım.

* Telefon şehirler arasına kapalı.

* Burada torpil geçmez.

* Herkese eşit zam yapıldı.

* Yüzüne de söylerim.

* Paranın ne önemi var mühim olan insanlık.

* Sen kapat, ben hemen arıyorum.

* Şimdi seni düşünüyordum.

* Saat durmus, çalmadi.

* Benim köylüm, benim çiftçim, benim memurum.

Sık Söylenen Yalanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en sık duyduğumuz yalanlar

en sık duyduğumuz yalanlar

* Yarın tamam. * Öğle tatili yapmıyoruz.. * Hiç acıtmayacak. * Yüzünü gören cennetlik. * Abi , abla zahmet olmuş. * Telefon numaran silinmiş ,eski telefonda kayıtlıymış. * Şimdi ben de seni arayacaktım. * İsterseniz parasını verelim. * Orijinal yedek parcası. * Telefon şehirler arasına kapalı. * Burada torpil geçmez. * Girilmez levhasını görmedim. * Yemeğe kalın. * Çok...
  2. En çok söylenen diyet yalanları neler?

En çok söylenen diyet yalanları neler?

Diyetisyen Aşkın Yüksel, forma girme telaşının yaşandığı şu günlerde en çok söylenen diyet yalanlarını derledi. Limon suyu yağları yakar, patates şişmanlatır, karbonhidratlarla proteinleri karıştırmamak gerekir... Bunlar, en çok söylenen diyet yalanlarından sadece birkaçı. Hizmet Hastanesi'nde görev yapan Diyetisyen Aşkın Yüksel, bu mitlerin artık unutulması gerektiğinin altını çiziyor...
  3. Yalan yalanlar yalanlarımız...

Yalan yalanlar yalanlarımız...

İnsanları en çok mutlu eden ve en çok hoşlandıkları şey; YALAN!!!!! İnanma yalanın evi zaten. Üstelik yalan ne kadar büyük, ne kadar abartılı ise o kadar hoşa gitmekte.... Çalışkan birine "çalışkansın" dediğinizde fazla etkilenmez, bunu biliyordur zaten...Tembel birine "çalışkansın" dediğinizde hoşuna gider , "çok çalışkansın" dediğinizde yalan olduğunu...
  4. işte erkeklerin en sık kullandığı pembe yalanlara dikkat!!

işte erkeklerin en sık kullandığı pembe yalanlara dikkat!!

ünlülerin kullandığı parfümler erkek ünlülerin kullandığı parfümler telefonlar ünlü erkeklerin erkek sik Erkekler zaman zaman kılı kırk yaran eşlerinin bitmek tükenmeyen sorularına maruz kalmamak için pembe yalanlara başvurur. İşte en sık kullanılan yalanlar? 1 - Sürekli görüştüğünüz, bir şeyler paylaştığınız arkadaşınız eşinizle yaptığınız konuşmaların çoğuna ortak olur, onun...
  5. erkeklerin sık söyledigi pembe yalanlar

erkeklerin sık söyledigi pembe yalanlar

Erkekler zaman zaman kılı kırk yaran sevgililerinin bitmek tükenmeyen sorularına maruz kalmamak için pembe yalanlara başvurur.. 1- Sürekli görüştüğünüz, birşeyler paylaştığınız arkadaşınız sevgilinizle yaptığınız konuşmaların çoğuna ortak olur, onun bilmediği tüm ayrıntıları bilir. Bu erkekler için sinir bir durum olsa da ".. çok seviyorum, ne iyi biri değil mi?" sorusuyla zaman...

Sayfayı Paylaş