gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

şık ve kullanışlı mücevher kutuları

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

şık kutular mücevher kutusu takı askısı
    küpemin teki nerde yaa bulamıyorumm -annee pembe tokamı gördün mü? diye evin içinde dört döneceginize takılarınızı tokalarınızı kaybetmeyin bir mücevher kutusu sahip çıksınn onlara :laugh: :laugh: :laugh:

Son düzenleme: 31 Mayıs 2009
  2. nejlaeskisehir

nejlaeskisehir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: şık ve kullanışlı mücevher kutuları
    hepsini istiyorum ben bu kutuların ama dolu olarak hihihihihihihi
    teşekkür ederim

3. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: şık ve kullanışlı mücevher kutuları

hm....... dolu bulmak biraz zor olabilir tatlımm :) :) tesekkürler yorum için

4. filizm

filizm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    slm sitenize yeniüye oldum. mücevher kutularına bayıldım. fakat bu kutuları nereden temin edebilirim yardımcı olursanız sevinirim

SERAP ŞENGÜL bunu beğendi.
şık ve kullanışlı mücevher kutuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şık ve Kullanışlı Hırka Modeli ve Yapılışı

Şık ve Kullanışlı Hırka Modeli ve Yapılışı

hırka modelleri ve yapılışları hırka modelleri ve yapılışı Değişik ve şık bayanlar için hırka modeli arıyorsanız ve aradığınız hırka modelin açıklamalı yapılışını da istiyorsanız sanırım şimdiki sizlerle paylaşacağım model isteklerini giderecektir.Son derece şık ve kullanışlı hırkamızın modelini ve açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyorum.Şimdiden tüm hanımlara kolaylıklar dilerim:) 189...
  2. Dekoratif Mücevher Kutuları

Dekoratif Mücevher Kutuları

takı kutusu, renkleri, mücevher, kabı, modelleri, desenleri, süslü kutluları buradan bulabilirsiniz O kadar çok takım var ki nere koyacağımı bilemiyorum diyenlerden misiniz? Düzgün ve hoş görünümlü bir kutu araıyorum mu dediniz? Peki tam yerine geldiniz..
  3. Gebe Meleklerimize Şık ve Kullanışlı Kot Elbise Modelleri 2012

Gebe Meleklerimize Şık ve Kullanışlı Kot Elbise Modelleri 2012

Kot Hamile Kıyafetleri Hamileler için Kot Elbiseler Sevgili melekler, gebe meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için açtığımız bu konuda kullanışlı ve şık kot hamile kıyafetleri ile karşınızdayız. Kalınlığına göre yazın bir tshirtle kışın da bir sweatshirtle kombinleyebileceğiniz kot elbiselerin yazın altına en iyi rahat şık bir babet gider melekler :) İşte hamileler için kot elbiseler...
  4. Şık ve Kullanışlı Yeni Koltuk Örtüsü Modelleri 2012

Şık ve Kullanışlı Yeni Koltuk Örtüsü Modelleri 2012

Modern Yeni Koltuk Örtüleri Modern Koltuk Örtüsü Modelleri Sevgili melekler, salonlarımızda ya da oturma odalarımızda zaman zaman koltuk örtüleri kullanırız. Kimimiz koltukları küçük çocuklarından korumak için, kimimiz eskiyen koltuklara yeni bir hava vermek için, kimimiz de sırf hoşumuza gittiği için koltuk örtüleri kullanırız. Bu yazımızda koltuk örtüsü kullananlar için modern yeni koltuk...

Sayfayı Paylaş