gebe
  1. Tebrikler

Tebrikler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Şık ve Özel Lavanta Keseleri Arıyorum.

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Tebrikler tarafından paylaşıldı.

Şık lavanta keseleri yapan bir melek varsa aramızda ve bana bir mail atabilirse bu melek cok sevınırım. Simdiden tesekkurler.

Şık ve Özel Lavanta Keseleri Arıyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lavanta keseleri

lavanta keseleri

Lavanta keseleri Lavanta keseleri tazelik verir ve böcekleri uzaklaştırır. Küçük lavanta kesecikleri hazırlayabilirsiniz. Lavantaları kuruttuktan sonra küçük keselere doldurun. Minik bir kumaş parçasının üç tarafını dikin. Terse çevirip lavantaları doldurarak ağzını bağlayın. Üzerine minik motifler ya da kumaş çiçeklerdikebilirsiniz.
  2. Lavanta Yağı Faydaları ve Kullanımı

Lavanta Yağı Faydaları ve Kullanımı

lavanta yağı nasıl kullanılır lavanta yağının faydaları yağı faydaları kullanımı yağının ve kullanımı Baş ağrısı, stres, kas ağrıları, romatizma ağrılarında ve ayrıca güve, sivri sinekleri uzaklaştırmak için tavsiye edilir. Parfümeri sanayinde de kullanılması tavsiye edilir. Infüzyon yoluyla antidepresyon, uykusuzluk ve vücuttaki kötü kokuları gidermeye yardımcı olur. Antiseptik olarak...
  3. Çok şık lavanta keseleri

Çok şık lavanta keseleri

DEkoratif lavanta keseleri Lavanta kesesi modelleri Bu şık lavanta kesesi örneklerini ister evinizde dekorasyon amaçlı kullanın isterseniz de cemiyetlerinizde dasğıtmak için seçin bu keseler zariflikleri ile beğeni toplayacaktır. Lavanta çiçeği kurusunun kokusu evinizi saracak.

Sayfayı Paylaş