gebe
  1. elvan pınar zin

elvan pınar zin Forum Okuru

şikayetş geri alma

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında elvan pınar zin tarafından paylaşıldı.

102/1 ve 109/5ten yargılanan bi sanığın davasında henüz dava görülmemiş iken şikayetçi olan kişi 102/1.maddeden oluşan cinsel istismar ve 109/5.maddeden oluşan şuça ilişkin savcılığa herhangi bir istismar yok c**nsellik karşılıklı yaşandı ve alıkoyma yok diye dilekçe verirse ve bu kişi reşit ise kamu görevlisi değilse hukuki süreç ne olur?

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Değerli misafirimiz bu konu hukuki bir konu olduğundan fazla konuya hakim değilim fakat;
    Eğer ki kişi engelli ise sizlerın şikayeti geri almanız da fayda yoktur adalet olayın peşini bırakmaz. Fakat kişi isteyerek ve bilinçli kefimesini kullandıysa ve şikayetinden vaz geçtiyse bir ceza alacağını sanmıyorum. Az bir benzeri başımızdan geçti buradan biliyorum. Fakat hakimin iyi halinide göz önünde bulundurmak gerekir. Hukuk bu en ince çizgi adamı kurtarırken aynı zamandaipede götürebilir.

UMARIN EN KISA ZAMANDA SİZİN İÇİN HAYIRLISI NE İSE ONU YAŞARSINIZ ..

şikayetş geri alma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çalınan şifreyi geri alma (MSN)

Çalınan şifreyi geri alma (MSN)

YOL 1 ilk önce http://support.msn.com/default.aspx?...e&locale=en-gb adresine giriyorsunuz... sonra karşımıza çıkan seçeneklerden MSN Hotmail Türkiye seçeneğini tıklıyoruz...karşımıza cikan sayfada destege basvur un altinda gizlilik kismini tikliyoruz... daha sonra cikan sayfada yanitlanmak uzere soru gonder kismini tiklayip forumu dolduruyoruz... Sonra ad yazan yere isminizi yazın....
  2. güncel hotmail geri alma

güncel hotmail geri alma

hotmail geri alma hotmail geri almak alma 2010 güncelle Artık hotmail adresinizin başına bir hal gelirse gitmeniz gereken adres şu: http://support.msn.com/eform.aspx?productKey=passport&page=support_home_options_form_byemail&ct=eformts Ama bu sayfada msn ne yazıkki şu anda Türkçe olarak hizmet vermiyor.Bundan dolayı önce bu sayfada yapmanız gerekenleri görelim. Aşagıdaki...
  3. Kredi kartı aidatı geri alma

Kredi kartı aidatı geri alma

Kredi kartı aidatını nasıl geri alırım Kredi kartı aidatlarını geri alma işlemleri Kredi kartlarındaki kart aidatları yada hesap işletim ücreti altında alınan paraları kesinlikle geri alıyorsunuz kızlar ben aldım sizlerede bilgi vermek istiyorum. Peki kesilen bu kart paralarını nasıl alıyoruz. İlk önce bankadan bu durumla ilgili iade istemelisiniz. Bunu bir dilekçe ile yapıyoruz...
  4. Facebook Hesabını Geri Alma

Facebook Hesabını Geri Alma

Facebook Hesabını Geri Alma nasıl oluyor sanırsam Face adresimi çalmışlar:S Ne yapcam yardım edin:S
  5. Facebook Hesap Geri Alma

Facebook Hesap Geri Alma

Facebook Hesap Geri Alma nasıl oluyor bana kim yardımcı olacak bir an önce olsun

Sayfayı Paylaş