gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şike Soruşturmasında Son Dakika Haberleri

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

şike soruşturması, son durum, son dakika, haberleri, nedir, liglerin durumu, fenerbahçe, ile ilgili bilgiler burada melekler

Şike soruşturması bütün hızıyla devam ederken edindiğimiz son dakika haberlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler ..

Şike soruşturması kapsamında emniyete çağrılan ve ifadeleri alınan Emre Belözoğlu, Kaan Söylemezgiller ve menajer Ekrem Okumuş adliyeye sevk edildi.

Fenerbahçe’nin Ankaragücü’nü 6-0 yendiği maç öncesinde Başkent ekibinin genç futbolcusu Kağan Söylemezgiller’e cep telefonu ile mesaj gönderdiği ileri sürülen Emre Belözoğlu Organize Suçlar’da ifade verecek. Milli futbolcunun gözaltına alınabileceği de iddia ediliyor.

Şike Soruşturmasında Son Dakika Haberleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...son dakika...

...son dakika...

Evvet Arkadaslarim Dün Aksam yaptığımız toplantıda Forumdaki Tum 0 mesaj 0 konu olan Üyeler forumda tutulacak, fazla mesaj ve konulari olanlar ağırlik yaptığı için Forumdan Atılacaklar. 1 mesaj ve 1 konusu olanlarda admin olacaktır... Üye olupta hiç uğramayanlar da super mod olacak Geçiyodum Uğradim Diyenler de Mod Olacaktir... arkadaşlar alıntıdır...çok hoşuma gitti ve paylaşmak istedim...
  2. Son Dakika!

Son Dakika!

flaş flaş flaş .... günlerdir kimselerden habersiz kaçak tatil yapan üyemiz kimmm.... Az sonraaaa Hangi üyemizz 3 haftadır kayıptı. müge anlıya yaptığımız randevunun ardından siteye gelip sırıtarak ben geldim diyen üye kimmm? Az sonraaa...
  3. şike soruşturmasında son durum

şike soruşturmasında son durum

Şike soruşturmasında son durum son aşama ile ilgili haberler nedir arkadaşlarım. Bununla alakalı görsel yda yazılı basında çıkan en son haberi paylaşırsnız sevinirim. Ne olacak takımların durumu aziz efendinin durumu teşekkürler.
  4. Şike Davasıyla İlgili Son Gelişmeler Burada!

Şike Davasıyla İlgili Son Gelişmeler Burada!

şike davası son gelişmeler fenerbahçenin durumu küme düşecek mi son dakika ile ilgili bilgiler burada melekler Şike davasında sular durulmuyor melekler.Bu ay içinde karar vermesi gereken Futbol Federasyonundan bir açıklama yapıldı.Başkan Mehmet Ali Aydınlar'ın yaptığı açıklamada bazı noktalar dikkat çekti melekler. Aydınlar etik kurulunun raporunu açıklarken ''Bazı maçlarda şike...
  5. Son dakika...........

Son dakika...........

milli eğitim bakanlığı okula başlayan bebelere balon ve ücretsiz emzik dağıtımı yapacak.....concon

Sayfayı Paylaş