gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sıkı durun PES 2008 Geliyor!

Konu, 'Donanım Haberleri İnceleme' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

FIFA'nın en büyük rakibi Pro Evolution Soccer 2008, PlayStation 3'e bomba gibi düşmeye hazırlanıyor! Tüm dünyanın gönlünde taht kuran, FIFA'nın en güçlü rakibi Pro Evolution Soccer'ın yeni versiyonu PES 2008, sadece PlayStation 3 konsolu için raflardaki yerini alacak. Pro Evolution Soccer 2008'in yapımcısı Konami, her geçen gün oyuncuların heyecanlı bekleyişlerini daha da arttıran açıklamalarda bulunuyor.

Kendi stadyumlarımızı kendimiz yapabileceğimiz, özellikle Şampiyonlar Ligi ve UEFA Liginin atmosferlerinin çok daha gerçekçi ve sağlıklı olacağı, tam bir futbol similasyonu oyunu PS3 sahiplerini bekliyor olacak. Pro Evolution Soccer 2008, bu yılın dördüncü çeyreğinde piyasada olacakken, oyunla ile ilgili diğer ayrıntılar internet ve basın yolu ile yavaş yavaş ortaya çıkacak. Resmi PlayStation 2 Dergisinin bu ayki kapak konusu ise, Pro Evolution Soccer 2008'den başka bir oyun değil. Oyunda yer alması kesinleşen ligler ise şöyle;

- İngiltere Premier
    - İngiltere Championship
    - İspanya
    - İtalya
    - Fransa
    - Almanya
    - Hollanda
    - Portekiz
    - Türkiye (Turkcell Süper Lig)
    - İskoçya
    - Yunanistan
    - Rusya
    - İsrail

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Sıkı durun PES 2008 Geliyor!
    Ellerine sağlık..

Sıkı durun PES 2008 Geliyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pes Yaneeeeeee

Pes Yaneeeeeee

E- Canım K - Canın çıksın E - Hayrola yahu, ne dedik şimdi? K -Mini eteğimi nereye sakladın yine? E -Güzelim içine giysene o mini eteği, ben okula giderken beden dersi günlerinde eşofmanımı içime giyerdim. Hiç de bir kötülüğünü görmedim. K - Onu vermezsen içinden G-stringimin göründüğü beyaz pantolonumu giyerim. Sana da 'simdi bu moda' diye çıkarcı çağdaşlık yaparım. E -O artık siyah....
  2. Nükhet Duru-Durup Dururken 2008 albüm tanıtımı

Nükhet Duru-Durup Dururken 2008 albüm tanıtımı

ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 01- Yalnız Daha İyiyim 02- Organik Ft. Hepsi 03- Yalanlarını Seçtim 04- Without Your Love 05- Organik Feat. Hepsi (Zugo Jungle Remix) 06- Yanlız Daha İyiyim (Zugo Drum & Bass Remix) 07- Yanlız Daha İyiyim (Oz- Be Be Progressive Remix) 08- Yanlız Daha İyiyim (Zugo Trance Club Remix) 09- Without Your Love (Oz- Be Be Progressive Remix) 10- Without Your Love (Zugo...
  3. Arkadaşlar Sıkı Durun Tırnak Yüzüğüde çıktı

Arkadaşlar Sıkı Durun Tırnak Yüzüğüde çıktı

ÇILGIN TASARIMCILAR EN SONUNDA BUNUDA YAPTILAR YA...
  4. Şoray Uzun sendemi? Pes yani Pes.

Şoray Uzun sendemi? Pes yani Pes.

elçin uzun şoray uzun ve eşi elçin şoray eşi Arkadaşlar tanıyanlar bilir. Kanal 7 de program yapardı Şoray Uzun. Neşeli bir tipti. Bende açıkçası beğeniyordum programlarını. Ama artık onu kınıyorumm.:n028: Haber aynen şöyle.. Kanal 7’deki “Şoray Uzun Yolda”nın sunucusu Şoray Uzun’un, yönetmen Melda Yılmaz ile imam nikahı yaptığı, bir de çocuğu olduğu ortaya çıktı. 11 senedir Elçin Uzun...
  5. Hanımlar Sıkı Durun Zayıflatan Parfüm Geliyor!!!

Hanımlar Sıkı Durun Zayıflatan Parfüm Geliyor!!!

Zayıflatan Parfüm Zayıflatan Parfüm Geliyor İşte hanımlar bu da sonunda oldu...İştahınızı büyük oranda azaltan parfüm piyasaya çıkıyor...Ve şimdiden çoook alacaklısı olacak gibi görünüyor....Bakalım kaç kişi bunun faydasını görecek ileriki zamanlarda göreceğiz... Dünyanın ilk zayıflatan parfümü henüz satışa sunulmasına rağmen bekleme listesine 6 bin kişi şimdiden adını yazdırdı....

Sayfayı Paylaş