gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

sıkılan mona lisa

Konu, 'Komik Resimler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

mona lisa otur otur sıkılır demi ya sıkılırsa ne yapar acaba?

:hhh::hhh:

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: sıkılan mona lisa
    ilahi valla bide resmin yanından biri geçerken yaptığını düşün kafayı sıyırdığını düşünür ama çok hoşuma gitti benim ellerine sağlık canım :)

3. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

sağol mislinay ama oda haklı be hep otur hep otur insan sıkılır be:hhh:

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

kıs ben sana bayılıyom yaratıcı cemo resime değil senin resmi görürken ne düşündüğüne gülüyom otur otur canı sıkılmış he :hhh::hhh::hhh:eline sağlık canımmmm

5. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    ay mersi cicim çok şekersin ama hakkaten net de yok yanında sıkılıyodur mona lisa yav en azından net olsa girerdi melekler mekanına canı sıkılmazdı:hhh:

6. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

cidden alemsin ve bi o kadar da keyifli bir insansın canım :)

7. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    sağol mislinaycım ben acık cin fikirliyim de en olmayacak şey gelir aklıma benim:hhh:

sıkılan mona lisa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lisan

Lisan

Bakınız; Dil, Dilbilgisi.Rüyada anlamadigi bir dille konustugunu gören, yabanci bir ülkede yalniz basina kalir. Veya yabanci kimselerle birlikte bir seyahate çikar. Baska bir yabanci memlekette olup kendi dilinden anlayan kimselerin olmadigini ve bu yüzden derdini anlatamadigini görmek, çaresi olmayan bir hastaliga yakalanacagina, doktorlarin kendisine gerekli ilaci veremedikleri için...
  2. Mona Lisa hakkında bilinmeyen 10  gerçek

Mona Lisa hakkında bilinmeyen 10 gerçek

1. Mona Lisa’yı Fransızlar “La Joconde”, İtalyanlar ise “La Gioconda” olarak biliyor yani “Madonna Lisa”nın kısaltması. Bu da “Leydim Lisa” dernek. 2. Mona Lisa’nın gerçekte kim olduğu hâlâ bir sır. Ancak tarihçiler onu Floransalı bir işadamı olan Francesco del Giocondo’nun eşi Lisa del Giocondo olduğuna inanıyor. 3. Diğer teoriler ise, Da Vinci’nin annesi, Meryem Ana, hayat kadım ve hatta Da...
  3. İşte Mona Lisa 'nın Torunları

İşte Mona Lisa 'nın Torunları

monolisa, resimleri, torunları, resimleri, hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz Mona Lisa’nın güzel torunları meleklerim . Nasılda benziyorlar değil mi? İtalya Toscana düklüğünün iki prensesi Irina ve Natalia Strozzi Mona Lisa’ya modellik yapan Lisa Gherardini’ninn 15. kuşaktan torunları... Kendilerine “Modern Mona Lisa’larız biz” diyorlar. Irina ve Natalia Strozzi, aynı pozu...
  4. Louvre müzesinden Mona Lisanın çalınmasıyla birinci derece şüpheli

Louvre müzesinden Mona Lisanın çalınmasıyla birinci derece şüpheli

monalizanın Louvre müzesinden çalınmasıyla birinci derece şüpheli olarak sorgulanan ünlü ressam kimdir Mona Lisa'nın Louvre müzesinden çalınmasından birinci derecede şüpheli olan ressam kimdir diyen misafirimizin ve bu konuda merak eden tüm üyelerimizin merakını bu yazımızda gideriyoruz Melek'ler. Louvre müzesinden Mona Lisanın çalınmasıyla birinci derece şüpheli: pablo picasso
  5. şiddet gören mona lisa

şiddet gören mona lisa

son günlerde kadına şiddet olayını kamouyana duyurmak için çeşitli çalışmalar yapıldı.son olarak bir ressam dayak yiyen monalisa resmetmiş.haberin detayını aşağıda okuyalım. Mersin'de Ramazan Kocakaya ve Neşat Ceylan, kadına şiddete dikkat çekmek için Mona Lisa tablosunu canlı model kullanarak canlandırdı. Forum Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde ressamlar Ramazan Kocakaya ve Neşat Ceylan...

Sayfayı Paylaş