gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sıkıldım Nasıl Kilo Verilir söyleyin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bıktım artık şu başını alıp gidip te ne yapsam geri gelmiyen fazla kilolarımdan:S Bu konuda bana yardımcı olun bıktım sıkıldım Nasıl Kilo Verilir bilmiyorum herşeyi deniyorum olmuyor olmuyor:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sıkıldım Nasıl Kilo Verilir söyleyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sağlıklı Nasıl Kilo Verilir

Sağlıklı Nasıl Kilo Verilir

ne zaman kilo verilir ne kadar zamanda kilo verilir Malum kış aylarında kilo vermek zordur ve aldığımız kiloları kalın giysilerle kamufle etmekte oldukça kolaydır :D:D Kızlar aramızda diyet yapan melekler var hem onlara faydalı olmak hemde bilmeyenlerin öğrenmesi için nasıl sağlıklı kilo verilir araştırdım... İşte meleklerim sen sağlıklı kilo verme yolları :tik: Diyete Başlarken Dikkat...
  2. Kışın kilo nasıl verilir?

Kışın kilo nasıl verilir?

11 kilo nasıl verilir oynayarak kilo verilirmi kışın nasıl verilir Normalde çoğu kişi yazın verdiği kiloları kışın ne yazıkki alır.Uzun kış gecelerinde hele birde sevdiğiniz diziler yada programlar oynarken tv de atıştırmak çoğu kişinin yaptığı birşeydir.Sizlere kışın kilo almamanız adına bazı tavsiyelerim olacak hanımlar bakalım Kışın kilo vermek oldukça zor hatta bırakın vermeyi...
  3. Nasıl Kolay Kilo Verilir

Nasıl Kolay Kilo Verilir

nasıl hızlı kilo verilir yüzden nasıl kilo verilir kolay yüzdeki kilolar yüz kiloları Sevgili melekitoşlarım yaz geliyor hepimiz fazlalıklarımızı vermek istiyoruz...Diyet yapamıyor olabilirsiniz onun için aldığınız kalorileri azaltmak ve daha çok yağ yakabilmek için uygulanması çok kolay bazı öneriler vericem size...Eğer bu önerileri diyetle birlikte uygularsanız çok daha hızlı ve kolay kilo...
  4. Uykuda nasıl kilo verilir?

Uykuda nasıl kilo verilir?

nasıl kilo verilir uykuda kilo verme uykuda vermek uyurken verme uyurken vermek Uzmanlara göre düzenli uyuyarakta kilo verrebiliyoruz.Bakalım uykunun kilo verilmesinde ki etkileri nelermiş? Yapılan çalışmalar uykunun iyi alınmasının zayıflamaya yardımcı olduğunu ortaya koydu. Uzun ve kaliteli uykunun sağlık açısından da çok önemli olduğu belirtiliyor. Yaklaşık 2000 araştırmacı, doktor ve...
  5. Diyet yapmadan nasıl kilo verilir?

Diyet yapmadan nasıl kilo verilir?

Kilo vermek çok fazla sıkı çalışma ve disiplin gerektirir. Koşu bandında kaç kalori yaktığınızı düşünmeden, kilolarınızın erimesini sağlayacak çok basit başka yollar da vardır. 1. Yemekten hemen önce 1 bardak su için: Kendinizi bir anda doymuş hissedeceksiniz böylelikle fazla yemekten de kurtulacaksınız. 2. Her yemekte küçük değişiklikler yapın: Salatanızı veya yemeğinizi krema ile...

Sayfayı Paylaş