gebe
  1. aylin35

aylin35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sıkılıyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında aylin35 tarafından paylaşıldı.

evdesin ve çok sıkıldın ilk ne yaparsın.ama aklına gelecek olan şey sıkıntını hemen geçirmesi lazım. hadi arkadaşlar sizde sıkıntıyı atın.:hmm::a038:

2. AnjelikaFB

AnjelikaFB Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    evdeysem ve çok sıkıldıysam ifla olmam demekki...tek yok sokağa çıkmak :) bunu kabul etmıyorsanız sayet; hemen bilgisayarı açar ve konuşarak kafamı dağıtacak birileri var mı diye bakarım muhtemelen :)

sıkılıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bugün sıkılıyorum

bugün sıkılıyorum

evde sıkılıyorum ne yapabilirim valla kızlar bugün sıkılıyorum ben herşey üzerime üzerime geliyo.Ev işi,çocuklar ,yemek,bulaşık birde evde çiçek yapıyoruz sevgililer gününe.ÖFFF! Ya bunaldım İMDAT YA sesimi duyanalar İMDATTTTTTTTTTTTT:cry:
  2. Kayahan - Canım Sıkılıyor

Kayahan - Canım Sıkılıyor

Canım bana bırak bu gece gözlerini Aklımı alıp götürme bu gece Gözlerimde yaş yerine gözlerin olsun nolursun dur gitme Canım sıkılıyor canım gözlerinle olmayınca Hani koyup gidiyorsun ya beni canım canım sıkılıyor Geceleri odam buz gibi sensiz uyku tutmuyor gözlerimi Canım bana bırak bu gece ellerini aklımı alıp götürme bu Gece Ellerimde kadehler yerine ellerin olsun nolursun dur gitme Canım...
  3. Cenkay Sıkılıyorum Şarkı Sözü

Cenkay Sıkılıyorum Şarkı Sözü

Cenkay Sıkılıyorum Şarkı Sözü - Arkadaşlar ben Cenkay Sıkılıyorum Şarkı Sözlerini rica ediyorum sizden o şarkıyı bilmeyenlerde öğrensin diyorum harika bir şarkı ya
  4. Cenkay Sıkılıyorum Şarkısının Sözleri

Cenkay Sıkılıyorum Şarkısının Sözleri

Cenkay Sıkılıyorum Şarkı Sözleri Cenkay Sıkılıyorum Şarkısının Sözleri Sevgili Melek'lerim, bu yazımızda "sıkı sıkı sıkılıyorum ben" diyen Cenkay'ın Sıkılıyorum adlı aşrkısının sözlerini sizler için ve bu şarkıyı seven tüm misafirlerimiz için paylaşıyoruz :) Sevdiğim bana yanlış yapar ise Başımı belaya bir sokar ise Ben aşk o zevk sefa peşindeyse Allahım Acı Bana Ver Belasını...
  5. Çocuğunuz Herşeyden Çabuk Sıkılıyorsa Ne Yapmanız Gerekiyor ?

Çocuğunuz Herşeyden Çabuk Sıkılıyorsa Ne Yapmanız Gerekiyor ?

Çocuğum Çabuk Sıkılıyor Çözüm Çocuğum Çabuk Sıkılıyor Yardım Çocuk sahibi olanların pek çoğu çocuklarının halk arasında söylendiği gibi maymun iştahlı olmasından yaptığı işlerden çabuk sıkılmasından şikayet eder. Eğer siz de Çocuğum Çabuk Sıkılıyor Yardım diyenlerdenseniz aşağıda ki makalede Çocuğum Çabuk Sıkılıyor Çözüm yollarını bulabilirsiniz. ( Bir önce ki konumuzda çocuğunuzun...

Sayfayı Paylaş