gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sıkıntıları gideren dua

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sıkıntılarımdan kurtulmak için hangi duayı okumalıyım hangi duayı okursam sıkıntılarım gider melekler bununla ilgili bir dua var mı teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sıkıntıları gideren dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıkıntıları Gidermek, Kusurları Affetmek

Sıkıntıları Gidermek, Kusurları Affetmek

İbn Ömer'den [r.a]: Resûlullah [s.a.v] buyurdu ki: "Müslüman müslümanın kardeşidir. Ona zulmetmez ve onu zalime teslim etmez. Kim kardeşinin yardımında bulunursa Allah da (c.c) ona yardım eder. Kim bir müslümanın sıkıntısını giderirse Allah da [c.c] onun kıyamet günündeki sıkıntılarından birini giderir. Kim bir müslümanın ayıbını örterse Allah da [c.c] kıyamet gününde onun ayıplarını...
  2. Halsizliği Gideren Macun

Halsizliği Gideren Macun

bacak halsizliği halsizliği ne giderir İki tutam zencefil, birer tutam ısırgan tohumu ve kekik, ya*rımşar tutam kimyon ve sümbül dövülerek ezilir. Hazırlanan ka*rışıma üç kaşık üzüm pekmezi ilâve edilerek on beş dakika süre ile suda pişirilir. Süzülerek elde edilen posaya bir avuç dövülmüş ceviz içi ilâve edilerek macun kıvamına gelinceye kadar bal ile yoğrulur. Hazırlanan macun kekik yağı ile...
  3. sıkıntıya düştüğünüzde okunacak çok tesirli bir dua

sıkıntıya düştüğünüzde okunacak çok tesirli bir dua

tesirli dualar çok tesirli dualar en dua en huzur için okunacak
  4. Sıkıntıya Karşı Edilecek Dualar

Sıkıntıya Karşı Edilecek Dualar

sıkıntıya karşı, okunacak dualar, nelerdir, hangileri, tesbihler, ile ilgili bilgiler burada melekler Zaman zaman hepimizin içi daralabilir melekler.Bu gibi durumlarda edeceğimiz dua ve tesbihat içimizi rahatlatır ,ferahlatır.İşte o dualar; Sıkıntılardan kurtulmak için sebeplere yapışmalıdır. Hadis-i şeriflerde buyuruluyor ki: (İstiğfara devam eden, her sıkıntıdan, her dertten...
  5. sıkıntıya karşı bildiğiniz dua varmı ?

sıkıntıya karşı bildiğiniz dua varmı ?

Şu sıralar kafam çok bozuk, sıkıntıdan yerimde duramıyorum. Bana tavsiye edebileceğiniz sıkıntıya karşı bir dua varmı?

Sayfayı Paylaş