gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

sıkıntılı anların duası Selatı Tefriciyye

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

selatin nare selatinnare selaten nare salaten selatennare [​IMG]
    Allah'ım Bizin Efendimiz Muhammed'e (sav) kusursuz bir salat ve rahmet, mükemmel bir selam ve selamet vermeni diliyoruz. O peygamber ki, onun hürmetine düğümler çözülür, sıkıntılar ve belalar onun hürmetine açılıp dağılır, hacet ve ihtiyaçlar onun hürmetine yerine getirilir. Maksatlara onun hürmetine ulaşılır, güzel sonuçlar onun hürmetine elde edilir. Onun şerefli yüzü hürmetine bulutlardaki yağmur istenilir, Allah'ım, onun ehl-i beytine, ashabına da her göz kırpacak kadar zamanda (her an, saniye) her nefes alacak zamanda sana malum olan varlıklar sayısınca salat et.

sıkıntılı anların duası Selatı Tefriciyye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıkıntılı İken Duâ

Sıkıntılı İken Duâ

üzüntüye karşı dua Sıkıntılı İken Duâ -Ben bir söz bilirim ki, büyük bir üzüntüye, sıkıntıya düşmüş bir kul söylerse, Allah Teâlâ ona muhakkak bir çıkış yolu açar. Bu, kardeşim Yûnus'un sözüdür: Karanlık içinde kaldığı vakit: "Senden başka ilâh...
  2. sıkıntılı alanlar için pratik çözümler

sıkıntılı alanlar için pratik çözümler

Sıkıntılı Alanlar İçin Pratik Çözümler Şimdi evinizde unuttuğunuz köşeleri, dar alanları hatırlama vakti. Size sıkıntı yaratan alanları yeniden değerlendirin. Evlerimizde çoğu zaman nasıl başa çıkacağımızı bilemediğimiz alanlarla karşı karşıya kalırız. Garip kıvrımlara sahip köşeler, merdiven boşlukları, şöminelerin çevresi, holler ve merdiven sahanlıklarında çoğu zaman ne yapacağımızı...
  3. gebeliğin sıkıntılı yüzü;

gebeliğin sıkıntılı yüzü;

Normal şartlarda sağlıklı gelişen ve ilerleyen bir gebelikte aslında çokta sıkıntılı dönemler izlenmiyor. Ama bazen düşük oranda olmakla birlikte bir takım sıkıntılar yaşanabiliyor. Bunlara kabaca değerlendirmek gerekirse; gebeliğin ilk öğrenildiği günlerde çok sık görülen ve genellikle gebeliğin rahim içine yerleşimine bağlı erken dönem kanamaları sayılabilir. Bu kanamalar az miktarda olmakta...
  4. Anime

Anime

Çizgi Resimler Japon veya Japon animasyonlarına benzer çizgi filmlere "Anime" denir. Sailormoon, the Rose Of The Versailles,Tsubasa...gibi çizgi filmler "Anime"dir. "Anime" lerin her yaştan insana hitap eden konuları mevcuttur ve olağan ya da olağandışı herşey "Anime" lerin konusu olabilir. "Anime" ler de yer alan karakterlerin...
  5. ana baba duası

ana baba duası

Minik minik adımlar Atar iken ben Bir elimden babam tuttu Bir elimden annem Rabbim hep sev onları ayırma rahmetinden Mahrum etme merhametinden Rabbim hep sev onları ayırma cennetinden Cennette de birbirimizden Şimdi onlar uzakta Ben uzaktayım Allah'ım sen her kuluna Hep en yakınsın (SIIR) EY KİMSESİZLERİN KİMSESİ GÜZEL ALLAHIM ŞU ANDA BÜTÜN DÜNYADA ANNE VE BABASINI KAYBETMİŞ VE ÜZÜLEN BÜTÜN...

Sayfayı Paylaş