sıkıntıya düştüğünüzde okunacak çok tesirli bir dua | Melekler Mekanı FORUM - 29 Eylül 2016

sıkıntıya düştüğünüzde okunacak çok tesirli bir dua

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    tesirli dualar çok tesirli dualar en dua en huzur için okunacak

sıkıntıya düştüğünüzde okunacak çok tesirli bir dua konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Sıkıntıları gideren dua

Sıkıntılarımdan kurtulmak için hangi duayı okumalıyım hangi duayı okursam sıkıntılarım gider melekler bununla ilgili bir dua var mı teşekkür ediyorum.
  2. Seferde Bir Şehre Girerken Okunacak Dua

Seferde Bir Şehre Girerken Okunacak Dua hangi duadır kızlar merak ediyorum ama hatırlayamıyorum unuttum :S
  3. Rahat Bir Uyku İçin Okunacak dua

uyku duası, uykusuzluk için okunacak dua, uyumak için hangi duayı okumalı Rahat bir uyku uyumayı kim istemez ki... İnsanın kafasın da düşünceler, stresli ve yorucu geçen bir günün sonun da birçok kişi uykusu olsa bile bir türlü uyku moduna geçemez. Sizlere uyuyamıyanlar için rahat bir şekil de yatmanızı sağlayacak uyku duasını paylaşıyoruz. Bu duayı uyumayan bebek ve çocuklara da...
  4. Kaybolan bir şeyin bulunması için okunacak dualar

Hazreti Ömerin oğlu Abdullah şöyle buyurmuştur: Bir eşyasını Çalınan ve Gasbedilen Malın Geri Gelmesi İçin Dualar kaybeden veya çaldıran kişi, iki rekât namaz kılındıktan sonra şöyle dua eder: “Allâhümme rabbe’d-dâlleti ve hâdiye’d-dâlleti, rudde aleyye dâlletî bi kudretike ve sultânike. Fe in-nehâ min fadlike ve atâike.” Meali : “Ey kaybolanların Rabbi ve kaybolanları ve yolunu kaybedenleri...
  5. Önemli bir imtihana girerken okunacak dualar

Sual: Önemli bir imtihana girmeden önce, neler okumamız, nasıl dua etmemiz uygun olur? CEVAP Allahü teâlâdan her şeyin hayırlısını istemelidir. Mutlaka kazanayım dememeli, (Hakkımda hayırlı olacaksa, kazanmamı nasip et) diye dua etmelidir. İmtihana girmeden önce, bir Fatihayla istigfar duası okuyarak, Peygamber efendimize, diğer peygamberlere, Ehl-i beyte, Eshab-ı kirama, Tâbiine, mezhep...

Sayfayı Paylaş