gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sıkışan kavanoz kapağı nasıl açılır yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Deli olacam, zorlaya zorlaya bıçakla açtım ama sormak istiyorum aklıma gelmişken, sıkışan kavanoz kapağı kolayca nasıl açılır ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Ne kadar zordur hepimiz biliriz sıkışmış kapakları açmak. Halbuki kapağı biraz ocak ateşine veya sıcak suya tutarsanız, kolayca açılır.
    Diğer bir şekilde kaynar su dolu bir kaba, kavanozu ters çevirip, kapağını sokarak da aynı sonucu alırız. Bir de kavanozun altından kuvvetlice elimizle vurarak da sıkışan kapaktan kurtulabiliriz.

karakuzu bunu beğendi.
  3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Kavanoz kapagini sert bi yere cevirerek bi kac sefer vurursan kolayca acilabilir. Bu da benim yöntemlerimden birisi :)

sıkışan kavanoz kapağı nasıl açılır yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cicili bicili kavanoz kapakları

Cicili bicili kavanoz kapakları

Melişlerim ben çok beğendim bu kavonozları çok tatlılar ..:)sizinlede paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz..:)
  2. Kağıtla Şişe Kapağı Nasıl Açılır?(video)

Kağıtla Şişe Kapağı Nasıl Açılır?(video)

şişe kapağı, nasıl açılır, kağıtla şişe nasıl açılır, videosu, enteresan bilgiler, ile ilgili bilbiler burada melekler Sevgili melekler, Diyelim pikniğe gittiniz.Birkaç şişe içecek aldınız.Ama o ne?Açacağınız yok! Endişe etmeyin ,bir parça kağıt işinizi görür.Nasıl mı? İşte böyle; http://www.youtube.com/watch?v=00DWLkVLbd4&feature=related
  3. Facebook hesabı nasıl açılır bana yardım edermisiniz

Facebook hesabı nasıl açılır bana yardım edermisiniz

Kime sorsam face hesabı var, artık msn tarih oldu. Ben de facebook hesabı istiyorum nasıl açacam bilgi verin lütfen melekler......
  4. Sıkışmış Kavanoz Kapakları Nasıl Açılır?

Sıkışmış Kavanoz Kapakları Nasıl Açılır?

Bu konu sıkışan kavanoz kapaklarını açmanın yollarına yer vermektedir. Hepimizin mutfağında ve dolabında mutlaka kavanozlu ürünler vardır. Bazen bu kavanozlu ürünlerin kapaklarını açmakta epey bir zorluk yaşarız. İnsanı oldukça sinir eden bu durumdan kolaylıkla kurntulabilir ve sıkışan kavanoz kapağını rahatlıkla açabilirsiniz. Yapmanız gereken işlem oldukça basit ve etkili. Eğer sizinde...
  5. Sıkışan Fermuar Nasıl Açılır?

Sıkışan Fermuar Nasıl Açılır?

sıkışan fermuar sıkışmış fermuar nasıl açılır Sevgili melekler, tam da evden çıkarken, pantolonunuzun ya da elbisenizin belki de çantanızın fermuarının sıkışmasından daha aksi ne olabilir? Hemen moralinizi bozmayın ve şu küçük bilgiyi aklınızın bir köşesine yazın :D:D Fermuarı açabilmek için, fermuarın dişlerine boydan boya dudak kremi sürün. :tik:

Sayfayı Paylaş