gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sıkışan Vidayı Nasıl Açabilirsiniz ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; sıkışan vidayı açma konusunda bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, tamirat işlerine eliniz yatkınsa eğer, size harika bir pratik bilgi verecğeiz. Diyelim ufak bir tamirat işiyle uğraşıyorsunuz ama vidayı bir türlü gevşetemiyorsunuz. Gücünüz de yetmiyor , zaten vida da paslanmış, çıkmam diyor. Çözümü basit :D:D

Sıkışan yahut paslanan vidaları çıkarmak oldukça zordur. Vidayı kolayca çıkarabilmek için, üzerine makina yağı veya oksijenli su damlatın, Yanınızda bunlar yoksa vidanın üzerine biraz kaynar su gezdirin. Onu da yapamam derseniz, o zaman tornavidanın ucunu kızdırıp vidanın ısınmasını sağlayın kolayca çıkacaktır.

Sıkışan Vidayı Nasıl Açabilirsiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıkışan fermuarlar

sıkışan fermuarlar

 Fermuarlar sıkışırsa: Kurşun kalemle fermuar dişlerinin üzerini karalayın.
  2. Facebooku Dondurdum Nasıl Açabilirim diyenler buraya

Facebooku Dondurdum Nasıl Açabilirim diyenler buraya

Dondururlan Facebook Hesabı Nasıl Açılır Facebooku Dondurdum Geri Nasıl Açabilirim Her hangi bir sebepten ötürü Facebook hesabını dondurup sonra yeniden açmak isteyip de bunu nasıl yapacağını bilmeyen tüm arkadaşlarımız için, bu yazımızda dondurulan Facebook hesabı nasıl açılır konu alıyoruz Melek'ler. Facebook eylemleriniz spam olarak algılanmış ve hesabınız geçici bir süreliğine...
  3. Tumblrda nasıl hesap açabilirim

Tumblrda nasıl hesap açabilirim

Merhaba .Tumblr hesap açmak istiyorum ama nasıl yapabilirim bunu link var mı bana verebileceğiniz ?
  4. sıkışan kavanoz kapağı nasıl açılır yardım

sıkışan kavanoz kapağı nasıl açılır yardım

Deli olacam, zorlaya zorlaya bıçakla açtım ama sormak istiyorum aklıma gelmişken, sıkışan kavanoz kapağı kolayca nasıl açılır ?
  5. Sıkışan Fermuar Nasıl Açılır?

Sıkışan Fermuar Nasıl Açılır?

sıkışan fermuar sıkışmış fermuar nasıl açılır Sevgili melekler, tam da evden çıkarken, pantolonunuzun ya da elbisenizin belki de çantanızın fermuarının sıkışmasından daha aksi ne olabilir? Hemen moralinizi bozmayın ve şu küçük bilgiyi aklınızın bir köşesine yazın :D:D Fermuarı açabilmek için, fermuarın dişlerine boydan boya dudak kremi sürün. :tik:

Sayfayı Paylaş