gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Sıkışmış Kavanoz Kapakları Nasıl Açılır?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu konu sıkışan kavanoz kapaklarını açmanın yollarına yer vermektedir. Hepimizin mutfağında ve dolabında mutlaka kavanozlu ürünler vardır. Bazen bu kavanozlu ürünlerin kapaklarını açmakta epey bir zorluk yaşarız. İnsanı oldukça sinir eden bu durumdan kolaylıkla kurntulabilir ve sıkışan kavanoz kapağını rahatlıkla açabilirsiniz. Yapmanız gereken işlem oldukça basit ve etkili. Eğer sizinde başınıza sık sık sıkışmış kavanoz kapakları çıkıyorsa ve bunu kolay bir şekilde açmanın yollarını arıyorsanız işte gerekli püf noktalar;

Ne kadar zordur sıkışmış kapakları açmak. Oysa kapağı biraz ocak ateşine tutarsanız, kolayca açılır. Veya kaynar su dolu bir kaba, kavanozu ters çevirip, kapağını sokarak da aynı sonucu alırız. Bir de kavanozun altından kuvvetlice elimizle vurarak da şıkışan kapaktan kurtulabiliriz.

Sıkışmış Kavanoz Kapakları Nasıl Açılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cicili bicili kavanoz kapakları

Cicili bicili kavanoz kapakları

Melişlerim ben çok beğendim bu kavonozları çok tatlılar ..:)sizinlede paylaşmak istedim umarım beğenirsiniz..:)
  2. Blog nasıl açılır?

Blog nasıl açılır?

Blog nasıl açılır blog hakkında herşeyi bilmek istiyorum.Hakkında bilgisi olan bana da ayrıntılı şekilde anlatırsa mutlu olurum şimdiden tşk. ediyorum. Sevgiler..
  3. Kağıtla Şişe Kapağı Nasıl Açılır?(video)

Kağıtla Şişe Kapağı Nasıl Açılır?(video)

şişe kapağı, nasıl açılır, kağıtla şişe nasıl açılır, videosu, enteresan bilgiler, ile ilgili bilbiler burada melekler Sevgili melekler, Diyelim pikniğe gittiniz.Birkaç şişe içecek aldınız.Ama o ne?Açacağınız yok! Endişe etmeyin ,bir parça kağıt işinizi görür.Nasıl mı? İşte böyle; http://www.youtube.com/watch?v=00DWLkVLbd4&feature=related
  4. sıkışan kavanoz kapağı nasıl açılır yardım

sıkışan kavanoz kapağı nasıl açılır yardım

Deli olacam, zorlaya zorlaya bıçakla açtım ama sormak istiyorum aklıma gelmişken, sıkışan kavanoz kapağı kolayca nasıl açılır ?
  5. Kulak tıkanıklığı nasıl açılır ?

Kulak tıkanıklığı nasıl açılır ?

kulak tıkanıklığına ne iyi gelir,kulak tıkanması niye olur,kulak tıkanmasına ne iyi gelir,kulak tıkanmasını ne geçirir,kulak tıkanması nasıl geçer Bazen alerji, nezle, yüzmek veya hava basıncı değişikliklerden dolayı kulaklarınız tıkanır. Birçok zaman kulak tıkanıklığı kendiliğinden geçer ama bazen kalıcı olur ve buda her şeyden çok bizi kişilerin yaşam kalitesine olumsuz etki yapar. Kulak...

Sayfayı Paylaş